Ootamatu pakkumine viis Maribel Vääna Hispaaniasse elama: see oli raske otsus, ma ei hakka valetama

Maribel Vääna
Maribel Vääna — FOTO: TV3

Superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud ja tänaseks ka "Naabrist parema" saadet juhtinud Maribel Vääna otsustas hiljuti elus kannapöörde teha ja välismaale ajutiselt elama kolida. Kuidas ja miks selline otsus sündis?

Otsus Barcelonasse kolida sündis tänu sellele, et Maribel otsustas taas modellindusega rohkem tegelema hakata. "Tuligi pakkumine minu agentuurilt Eestis tulla Barcelonasse One Managementi ja proovida hakata välismaal modellindusega tegelema. See lihtsalt tundus nii põnev, midagi uut ja megavõimalus reisida ning suhelda inimestega, tehes samal ajal tööd, mida ma armastan," avaldab Maribel oma kolimise tagamaad.

Miks just Barcelona? "See on parim koht, kus modellina karjääri selles maailmas alustada ja mulle meeldib siin väga! Kohutavalt palju! Siin on nii mõnus, positiivne, kõik inimesed on nii toredad ja muidugi palmipuud - need on kõige olulisemad. Kõik on super!" naerab superstaarisaate kasvandik. 

Kuigi Maribel on ka armastavas suhtes, siis Hispaaniasse kolis ta siiski üksi. "Karla (Maribeli poisssõber - toim.) jäi Eestisse ja ootab mind väga tagasi. See oli raske otsus, ma ei hakka valetama, et niimoodi päevapealt minna ja nii kaua eemal olla üksteisest. Me oleme harjunud ninapidi igapäevaselt koos olema, aga ma tean, et see vaid kasvatab meid paarina ja me saame selle väga hästi läbielatud," avaldab Maribel.

Barcelonas plaanib Maribel esialgu veeta terve kuu ja kui kõik hästi läheb, siis veel paar nädalat lisaks. "Hispaania keelega on niimoodi, et nii palju, kui ma seda Netflixist õppinud olen, siis rohkem ma ei oska. Puhtalt hispaaniakeelt ma ei räägi, aga ma loodan siin praktikat saada ja midagi uut õppida," tõdeb noor lauljatar, et kõige lihtsamaid sõnu ta siiski öelda oskab.

Ihuüksi võõrasse riiki kolimine on kahtlemata katsumus igaühele, kes selle teekonna ette võtab. Mida loodab Maribel sellest kogemusest enda jaoks kaasa võtta? "Ma arvan, et see kindlasti õpetab mulle seda, kuidas üksinda hakkama saada paremini ja seda eriti, kui sa oled võõras riigis. Kui oled harjunud, et Eestis oled iseseisev naine ja siis tuled siia ning ei oska mitte midagi teha, kindlasti õpetab seda. Kuidas koduigatsusest kiiremini üle saada ja kuidas uusi tutvusi luua ja kuidas modellimaailmas kõik toimub. See on megakogemus ja siit saab ainult positiivne välja tulla. Lisaks muidugi ka halbadest hetkedest ülesaamine. Kasvatab inimesena megapalju!" usub ta.

Kuigi Maribel lendas Hispaaniasse, et modellimaailmas jalg ukse vahele saada, siis kurvastada ei tasuks ka tema muusika austajatel, sest ka see karjäär on veel täiesti töös. "Ma ei kao mitte kuhugi! Märtsis on oodata uut singlit nimega "Seitsmendas taevas", mis on midagi täiesti uskumatult ägedat! Ma olen nii palju vaeva näinud selle nimel ja see on megaägeda mõttega laul," kinnitab ta.

Ka teletöösse on Maribelil tekkinud väikene paus, aga muretseda pole vaja - juba õige pea naaseb ta meie kõikide ekraanidele. Nimelt stardib sel kevadel taaskord "Naabrist parem", mille saatejuht Maribel eelneval hooajal oli. "Ma nii ootan seda ja tuleb megavägev hooaeg!"

Kommentaarid puuduvad