Reklaam sulgub sekundi pärast

Nunnumeeter põhjas! Joel Ostrat näitas oma uut pereliiget: häid degusteerijaid on ikka vaja

joel ostrat
Joel Ostrat — FOTO: TV3

Staarkokk Joel Ostrat jagas sotsiaalmeedia vahendusel toredat uudist – nimelt otsustasid nad omale perre võtta neljajalgse sõbra.

Kutsika võttis Joel Ostrat oma perega endale alles hiljaaegu ning noor koeratüdruk kannab nime Mango. Joel sõnab, et idee koer võtta tekkis juba ammu. Ostrat on suur koerainimene ning armastab neid väga. Mango on mehe kolmas loom. "Johanile (Joeli 6-aastane poeg - toim) samuti meeldib ja nii see plaan sündiski," jagas ta. 

Ostrati sõnul on ka tema elukaaslane Laura tõeline loomasõber ning tema sõnul pole ta Laurast suuremat koerasõpra ise kunagi kohanud. 

Staarkoka elustiil on kahtlemata täis palju kohtumisi ja toimetusi. Ka uus pereliige Mango saab nendest juba praegu osa. "Juba tänagi oli Mango minuga kohtumistel kaasas ja eks ta hakkab selliseks kohvik-restorani koeraks," sõnas Joel. "Häid degusteerijaid on ikka ja jälle ju vaja!"

Purina lehel seisab, et Ungari vizsla on keskmise suuruga koer, kellel on pilkupüüdev punakas-kuldne karv. Nad sobivad hästi vähese kogemusega omanikule ning on vaiksed loomad.

Vizslad on hoolivad, lõbusad ning elava loomuga kaaslased, kellel on pikk ja väärikas ajalugu. Samuti on nad väga toredad kaaslased just lastega perre. 

Kommentaarid puuduvad