Näpud põhjas? Harry ja Meghan soovivad kuninglikku perekonda naaseda

Prints Harry ja Meghan Markle
Prints Harry ja Meghan Markle — FOTO: 123rf

Paistab, et USAsse pagenud prints Harry ja Meghan Markle elu polegi vaid meelakkumine – väidetavalt soovib paar tagasi kuninglikku perekonda naasta.

Hiljuti kirjutasime, kuidas Harry ja Meghan on tülli pööranud mitmete välismaiste staaridega, nagu näiteks George Clooney, Beckhamid ja Oprah. Teateid Clooney ja Sussexide vahelisest suhete kokkuvarisemisest ilmnesid pärast seda, kui Hollywoodi teised nimekad tegijad hakkasid Harryt ja Meghanit “ignoreerima”, kuna hertsoginna proovib filmilinnakus mõjuvõimsaks saada.

2020. aastal kuninglikust perekonnast lahtiöelnud Harry ja Meghan lootsid USAs kanda kinnitada, ent 2021. aastal Oprahile antud intervjuu jäi ka nende populaarsuse haripunktiks. 

Harry ja Meghan on oma käitumisega pahandanud paljusid ja mitmed nende projektid on läbikukkunud, seega on alust arvata, et rahaliselt ei pruugi neil just kõige paremini minna. Seda ilmestab ka väide, et Harry olevat salaja ühendunud oma venna Willimaga, et arutada nende potentsiaalset naasemist kuninglikku perekonda. 

„Harry ja Meghan on võtnud salaja ühendust Harry venna prints Williamiga, et arutada võimalust naasta kuninglikku perekonda,“ vahendab In Touch Weekly. „Seda soovivad nad mõlemad.“

Harry ja Meghani jaoks tähendaks kuniglikku perekonda naasmine stabiilset sissetulekut ja staatuse tõusu. Lisaks võimaldaks see neil rohkem heategevusse panustada ja pakkuda paremat tulevikku ka oma lastele. Iseasi on see, kas kuninglik perekond neid ka vastu võtab. 

Loe pikemalt väljaandest In Touch Weekly.

Kommentaarid puuduvad