Reklaam sulgub sekundi pärast

Clooney, Beckhamid ja Oprah: Harry ning Meghan on tülis mitme tuntud staariga

Mirror

Meghan ja Harry on tülis mitme staariga
Meghan ja Harry on tülis mitme staariga — FOTO: 123rf

Tundub, et Meghan on teinud kuskil mõne vale sammu, kuna rohkelt tuntud staare on lõpetanud nii Meghani kui Harry'iga suhted. Väidetavalt on George Clooney liitunud Sussexi hertsogist ja hertsoginnast eemalduvate Hollywoodi staaride nimekirjaga.

Clooney ja Meghan Markle olid allikate sõnul varem lähedased sõbrad, kuid ilmselt lõppes nende sõprus vahetult pärast Meghani ja prints Harry pulmi 2018. aastal. Väidetavalt külastasid George ja tema naine Amal kuningliku paari kodusid LA-s ja Oxfordshire'is, kuid nüüd soovib Hollywoodi duo olla kuningas Charlesiga rohkem seotud ja käisid isegi mais Londonis kuninga heategevusüritusel.

Väljaande Mail andmetel küsiti Clooney'lt hiljuti kas ta säärast inimest nagu Meghan üldse tunneb, millele tuntud näitleja vastas lihtsalt: "Ei tunne," hoolimata sellest, et ta osales Prints Harry pidulikus Windsori kabeli pulmas.

Teateid Clooney ja Sussexide vahelisest kokkuvarisemisest ilmnesid pärast seda, kui Hollywoodi teised nimekad tegijad hakkasid Harryt ja Meghanit "ignoreerima", kuna hertsoginna proovib filmilinnakus mõjuvõimsaks saada.

Nüüd on aga selgunud, et paari on ignoreerinud just mõned need inimesed, kellega Hollywoodi maastikul tasuks läbi saada. Näiteks tuntud režissöör Steven Spielberg on väidetavalt enda ja paari vahelisse suhtlusesse müüri ladunud. Oprah Winfrey solvas paari kui jättis nad oma 69. sünnipäevapeo kutsete nimekirjast välja. Hiljuti tuli ka päevavalgele, et näiteks ei soovi David ja Victoria Beckham enam paariga samas seltskonnas viibidagi. Beckhamid olid küll Harry ja Meghani 2018. aasta suures pulmas, kuid praeguseks on olukord hoopis teine. Näiteks toimus mullu  Davidi ja Victoria poja Brooklyni suur pulm, kuhu ka staare oli rohkelt kutsutud, kuid nende seas ei olnud ei Harryt ega Meghanit.

Kõige põhjal võib arvata, et staarid ei taha pahandada Briti kuningakoda, kes on samuti tülis Harry ja Meghaniga. Lisaks käib paariga kaasas palju draamat ning sellega ei soovita oma mainet kahjustada.

Kommentaarid puuduvad