Mis toimub?! Välismeedia valis aasta meheks hoopis tõsielustaar Kim Kardashiani

Kim Kardashian
Kim Kardashian — FOTO: 123rf

Populaarne välismaa väljaanne GQ valib igal aastal välja viimase aasta kõige silmapaistvama mehe. Sel korral anti see tiitel aga hoopis tõsielustaar Kim Kardashianile.

GQ erinumbri kaanel poseeribki mehe asemel hoopis 43-aastane tõsielustaari Kim Kardashian, kellest on lisaks telenäole saanud ka edukas ettevõtja ja juuratudeng. Ühtlasi ületab tema varade väärtus miljardi dollari piiri.

„Tere! Ma olen GQ aasta mees!“ teatas Kardashian oma Instagrami kontol, kus on näha temast ajakirja jaoks tehtud fotosid. Antud piltidel kannab ta riideid, mida tavaliselt kannavad pigem mehed - näiteks esikaanel on Kardashianil seljas talle mitu numbrit suur meeste ülikond ja käes krõpsupakk.

Postituse all olevas kommentaariumis käib aga tõeline sõnasõda, sest ei suudeta mõista, miks valiti aasta mehe tiitli saajaks naine. "Kas see on päris? Tõsiselt? Milline solvang meestele!" kirjutab üks pahane fänn. "Daamid ja härrad, see on põhjus, miks teised riigid irvitavad Ameerika üle. Kohutavalt piinlik!" kirjutab teinegi. 

Siinkohal tasub ka mainida, et Kardashiani kasuisa Bruce Jenner, kes on tänaseks sugu vahetanud ja kannab nime Caitlyn Jenner, valiti aasta naiseks 2015. aastal.

Kommentaarid puuduvad