Reklaam sulgub sekundi pärast

Mis on saanud Michael Schumacherist? Sporditähe sõber paljastab mehe tervisliku seisundi

LADbible

Michael Schumacher sattus traagilisse suusaõnnetusse juba enam kui 10 aastat tagasi!
Michael Schumacher sattus traagilisse suusaõnnetusse juba enam kui 10 aastat tagasi! — FOTO: canno73 / 123RF.COM

2013. aastal traagilisse suusaõnnetuse sattunud Michael Schumacheri tervislikku seisundit ümbritseb saladuseloor. Üks mehe sõpradest väidab, et teab, milline on Michaeli tervislik seisund tegelikult. Tema sõnul ei ole Michael kõnevõimeline, vaid suhtleb ainult silmade abil.

Üksikasjad Michaeli tervisliku seisundi ja paranemise kohta peale 2013. aastal toimunud suusaõnnetust, on olnud napid. Schumacherite pere advokaat Felix Damm ütles, et mehe tervislikku seisundit käsitlevat aruannet ei avaldata, et kaitsta tema eraelu puutumatust.

Üks vähestest, kes Schumacherit külastab, on tema sõber ja endine Ferrari boss Jean Todt, kes on rääkinud, et nad vaatasid ikka veel koos F1 võistlusi, kui mees Michaelil külas käis.

Teine Schumacheri sõber, Elisabetta Gregoraci, väitis, et omab Michaeli tervisliku seisundi kohta veidi täpsemat infot. Elisabetta on Flavio Briatore endine abikaasa, kes oli Benettoni võidusõidutiimi boss, kus Schumacher võitis oma esimesed F1 tiitlid 1994. ja 1995. aastal.

Gregoraci esines tõsielusaate "Big Brother" Itaalia versioonis, kus ta rääkis Michaeli tervisest. "Michael ei räägi, vaid suhtleb oma silmadega. Ta kolis Hispaaniasse ja tema naine on sealses majas sisse seadnud haigla. Ainult kolm inimest saavad teda külastada," selgitas ta.

2018. aastal väideti, et Schumacherite perekond plaanib Šveitsist lahkuda, kuid nad on Hispaaniasse kolimist eitanud. Schumacheri esindaja ütles toona, et perekond "ei plaani Mallorcale kolida".

2013. aastal sattus vormel-1 legend Michael Schumacher Prantsuse Alpides suusatades raskesse õnnetusse. Schumacher lõi kukkumise tagajärjel pea vastu kivi ja kokkupõrge oli nii tugev, et isegi mehe peas olnud kiiver purunes.

Michael viidi Grenoble'i haiglasse, kus ta pandi meditsiiniliselt esilekutsutud koomasse, millest ta 2014. aastal välja toodi. Sellest ajast saati on Schumacher elanud oma perekonnakodus Šveitsis, kus teda saavad näha vaid mõned sõbrad ja pereliikmed ning mehe tervislikku seisundit ümbritseb saladuseloor.

Loe täpsemalt siit!