Reklaam sulgub sekundi pärast

Mis juhtus? Silvia Ilvese pianistist poeg murdis oma käeluu

Silvia Ilves koos lastega
Silvia Ilves koos lastega — FOTO: Erakogu

Silvia Ilves jagas hiljuti meediaga suurt rõõmusõnumit - tema 11-aastane poeg Tristan võitis vabariiklikul tšellokonkursil kõrge koha. TV3 portaalile antud intervjuus tõdes naine, et tema vanim poeg Stefan peab aga hetkel muusikast pausi pidama, kuna murdis oma käeluu.

Silvia Ilvese kahel vanimal lapsel on mõlemal kireks lisaks muusikale ka korvpall. Kui Tristan on edukas tšellist, siis kõige vanem poeg, 13-aastane Stefan on oma vanuste seas üks parimaid pianiste. 

Hiljuti toimunud "Parim Noor Instrumentalist 2024" vabariiklikul konkursil sai Tristan esimese koha. Silvia ise sõnas, et võimsa saavutuse eest sai poeg preemiaks minna järgmisel päeval korvpallitrenni ja võistlustele. "See on tohutu preemia seetõttu, et see on tegelikult tohutu risk," avaldas Ilves ning lisas juurde ka näite elust enesest. Stefan peab hetkel klaverimängust pausi pidama, kuna kukkus 31. märtsil korvpalli mängides ning murdis käeluu.

Silvia sõnul näitas Stefan, et ta suudab korvpallirõngast kinni haarata ning oli oma  saavutuse üle väga rõõmus. "Ta harjutas seda veel ja kui sa oled ülientusiastlik, siis elu teeb omad õppetunnid," rääkis Silvia ning lisas, et üks hetk kukkus Stefan oma vasaku käe peale. "Veel paar päeva tagasi oli ta nii trotsis, et ma tahan seda kipsi ära. Aga kuna tal paar sõrme paistavad siiski kipsi alt välja, siis ta proovis midagi klaveril mängida." 

Seetõttu tõdeb Silvia, et nii korvpall ja klaver kui ka korvpall ja tšello on mõnes mõttes ohtlik kombinatsioon. 

Loe täispikka intervjuud Silvia Ilvesega siit!

Kommentaarid puuduvad