Mis juhtus? Hugh Jackman lahutas 27 aastat kestnud abielu

Hugh Jackmani 27 aastat kestnud abielu on läbi saanud.
Hugh Jackmani 27 aastat kestnud abielu on läbi saanud. — FOTO: 2023 Invision / Scanpix

Hugh Jackman (54) ja Deborra-Lee Furness (67) on peale 27 aastat kestnud abielu lahku läinud. Selgub, et paar võõrandus üksteisest juba mõnda aega tagasi ning lahkuminek ei tulnud üllatusena.

“Meid on õnnistatud, et oleme olnud pea kolm aastakümmet mehe ja naisena imelises, armastavas abielus,” ütlesid Hugh ja Deborra-Lee PEOPLE’ile. “Meie teekond on nüüd muutumas ja me oleme otsustanud lahku minna, et jätkata oma individuaalset arengut.”

“Meie pere on olnud ja jääb alati meie kõrgeimaks prioriteediks,” jätkasid nad. “Me võtame järgmise peatüki ette tänulikkuse, armastuse ja lahkusega. Hindame kõrgelt teie mõistvat suhtumist meie privaatsuse austamisel, kui meie pere tegeleb muutusega, mis mõjutab meid kõiki.”

Hugh ja Deborra-Lee abiellusid 1996. aastal ja neil on kaks adopteeritud last, 23-aastane Oscar ja 18-aastane Ava. Nende pika abielu ajal jagas Hugh mõnikord postitusi oma nüüdsest eksist, eriti erilistel puhkudel nagu sünnipäevad ja tähtpäevad. Hugh üks viimaseid Instagrami postitusi Deborra-Lee kohta, oli nende 27. pulma-aastapäeva auks, mis toimus aprillis.

Allikas: Hollywood Life. Loe täpsemalt siit!

Hollywoodi märulitäht Hugh Jackman astub üles ka mitmetes Go3 teleteenuses saadaval olevates linateostes!

Kommentaarid puuduvad