Reklaam sulgub sekundi pärast

Mis juhtub, kui näitleja lavale hilineb? Priit Pius paljastab: igasuguseid asju on juhtunud

Priit Pius
Priit Pius — FOTO: Taavi Sepp/Kroonika

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas "Me armastame Eestit" uhiuus kapten Priit Pius, kelle sõnul on inimesed koroonakriisist toibunud ja tee tagasi teatrisaalidesse leidnud.

Priidu sõnul on teatrisaalid taaskord rahvast pungil täis ja piletitemüük läheb kenasti. "Julgen öelda, et kui inimesel tekib samal hommikul, kui etendus peaks olema, et kas tulla üksi või kaksi, siis tasub alati proovima tulla. Ukse taha väga ei jäeta. Alati pigem juhtub seda, et keegi jääb tulemata ja keegi ütleb piletid üles. Keegi pääseb ikka saali," soovitab Priit kõigil huvilistele.

Saatejuht Jürgen Pärnsalu uuris ka Piusi käest, kas kõik näitlejad oskavad laulda. "Mis küsimus see nüüd siis on? Eks minul on selle laulmisega veidi parem kui Tõnisel, aga seal saates otseselt soleerima ei pea," nendib ta.

Üks keeruliseim tükk Priidu jaoks on praegu koos Kait Kalliga mängitav stand-up "Midagi ikka". "Kuna sa üksi oled laval, siis see on kõige rohkem kokkuvõtmist nõudev asjandus," avalikustab Pius.

Kas vahel ka juhtub, et näitleja unustab ära, millal on tema õige hetk lavale minna? "Igasuguseid asju on juhtunud. Tahtlikult keegi ei hiline, aga mingit hajameelsust tuleb aegajalt ette. Naljakaid juhtumeid on olnud, kui laval öeldakse repliik, millele peab järgnema järgmine repliik, mida ei tule ega tule ja siis kuuled lava tagant, kuidas keegi killadi-kolladi tuleb. Õnneks seda juhtub väga harva," muheleb Pius.

Kuula intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!