Reklaam sulgub sekundi pärast

Marju Karin langes Nõmme metsateel peaaegu liputaja ohvriks: naise päästis tema suur koer

Cool D uuelt plaadilt leiab loo pealkirjaga
Cool D uuelt plaadilt leiab loo pealkirjaga "Marju Karin". — FOTO: TV3

Ilusüstide kuninganna Marju Karin avaldas oma TikToki videos judinaid tekitava seiga, kuidas ta Nõmmel jalutama minnes peaaegu liputaja ohvriks langes.

Marju kirjeldab videos, kuidas ta läks ühel tavalisel õhtul Nõmme metsavahelisele teele oma kahe koeraga jalutama ja kuna seal on reeglina alati hästi vaikne, siis lasi ta oma koerad ka lahti. “Vaatan, et üks meesterahvas kogu aeg vaatab minu poole ja näeb, et meie Nufiga (Marju pisike koer - toim.) kahekesi tuleme. Pontu (Marju suur koer - toim.) jäi maha mingeid oma asju tegema. Ja ma saan aru, et meesterahvas natukene ootab, et mulle oma asju näidata," kirjeldab Marju.

Mees asuski end juba sellisesse asendisse sättima, et oma meheau Marjulegi näidata, ent sel hetkel ilmus ka suur Newfoundlandi tõugu Pontu metsa vahelt vaatevälja, mille peale liputaja tõsiselt ehmatas. "Ta peaaegu kiljatas ja ma arvan, et see kõik jäi talle veel püksiluku vahele! Kõik see metsatee on ju jääs. Ma tahtsin talle öelda, et Pontu ei tee midagi, aga jah... nüüd jäigi siis nägemata,” muigab Marju.

Vaata videost!

@marjukarin #marjukarinofficial ♬ original sound - Marju Karin

Marju Karini peres on kaks koera - pisike Pomerian Nufi ja suur Newfoundlandi tõugu Pontu.

Kommentaarid puuduvad