Reklaam sulgub sekundi pärast

Koit Toome: minu bändikaaslaste naised uurivad, miks Koit nii väikeste autodega sõidab

Pilt: Star FM
Pilt: Star FM

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas armastatud muusik Koit Toome, kes avaldas, kust sai alguse tema armastus autode vastu ja miks ta eelistab sõita väikeste autodega.

''Tänan küsimast, mul läheb väga hästi,'' sõnas Koit Toome hommikuprogrammis. Ta osaleb ka uues saates ''Pöördes'' ja kogu võtteperioodi meenutab Koit hea tundega. Saate vältel sai ta proovida sõita väga vingete autodega. ''Ikka tegijal juhtub, ühe BMW sõitsin majja sisse, aga see pole hullu ja need olid sellised autod, mida jaksab korda ka teha,'' rääkis Koit Toome humoorikalt, kelle sõnul on olnud selle saate tegemine unistuste täitumine.

Toome lausus, et talle meeldivad talle pigem väikesed autod. ''Pigem on asi selles, et minu paljud bändikaaslaste naised uurivad, et miks Koit nii väikeste autodega sõidab. Vastaksin, et vot meeldib,'' ütleb Koit Toome humoorikalt.

Tema sõnul, mida väiksem ja kergem auto, seda paremini masin pidurdab, keerab kurvis ning seda lõbusam on sõita. ''Mul on olnud autode huvi juba lapsepõlvest. Väikese poisina elasin Pelgulinnas ja kogu teadliku lapsepõlve elasin Hipodroomi taga ning käisin vaatamas võidusõite, kus mu onu osales,'' avaldab Koit Toome oma armastuse algust autode vastu.

Kuula intervjuud Koit Toome täispikka intervjuu lähemalt Star FM-i hommikuprogrammist.

Kommentaarid puuduvad