Koit Toome ja Saara Pius lähevad üheskoos tuurile: me laseme endast looma välja

Saara Pius ja Koit Toome
Saara Pius ja Koit Toome — FOTO: Star FM

Star FMi hommikuprogrammis käisid külas Saara Pius ja Koit Toome, kes lähevad aprillikuus minituurile nimega ”Suur pöördes live show”, mis ühendab kontserdi, telesaate ja stand-upi.

Koit Toomel oli eelmine nädal väga tihe, sest tal oli seoses naistepäevaga rohkelt kontserte. ”Eelmisel nädalal oli kõik väga tore. Palju ringi sõitmist ja laval olemist. Ütleme nii, et päris karm oli lumetuisuga tulla ringi sõita,” sõnas Toome. Saara Piusi sõnul oli tema eelmine nädal see-eest väga rahulik. ”Käisime lastega suvilas, tekime lõket ja rassisime seal tööd teha,” lausus Saara.

Mõlemad muusikud sõnavad justkui ühest suust, et see talv on jäänud liiga pikalt venima. ”Ma tegelikult tegin ise esimest korda elus iglu, lumest suure koopa. Talv on olnud pikk ja kõle, kuid lastele meeldib, et saab kelgutada. Ma olen sellest riidesse pakkimisest lihtsalt väsinud ja tahaks kevadet juba,” teeb Saara ülevaate.

Saara ja Koit lähevad ka koos aprillikuus minituurile ja annavad kolm kontserti. ”Kuna pikk talv on olnud seljataga, siis tahaks raputada ennast sellest üles raputada, minna publikusse hea tujuga. Me teeme selliseid lugusid, mis on natukene rajumad ja laseme endast looma välja,” lubab Saara.

Star FM-i hommikuprogramm on järelkuulatav lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad