Reklaam sulgub sekundi pärast

”Kõige parema kaaslase” saates osalenud Teppo pärast finaali: kurb, et mina ei võitnud

Teppo ja Koška
Teppo ja Koška — FOTO: TV3

Eile krooniti televaatajate hääletamise tulemusena “Kõige parema kaaslase” saate võitja, kelleks osutus 19-aastane Pert. Uurisime lähemalt saates osalenud Teppolt ja Koškalt, kuidas nemad võitjaga rahule jäid.

''Kurb on ikkagi, sest Sofit ei ole ja mina ei võitnud. Tegelikult ma ei arva, et mina oleksin pidanud võitma,'' sõnab saates osalenud Teppo täpsustuseks. Koška sõnas samuti, et hoopis tema oleksin pidanud võitma. 

Teppo sõnul vaatas ta ennast teleekraanilt kahetiste tunnetega. ''Tõesti vaatasin, et kes kurat see on, mina ei ole selline inimene. Kindlasti kavatsen paremuse poole muutuda,'' sõnas Teppo.

Vaata täispikka intervjuud lähemalt siit.

Näita 4 kommentaari

Nii nunnud olete te kõik!!!! Ja Teppo oli ka minu üks lemmikutest, ja Koška, nagu minu LAPSED, tõesti. Ma nii elasin neile kaasa, alates sellest päevast kui see hakkas GO3 jooksma!!!! Ja nii suur suur aitäh Sidnile, kellel oli see saade ka omamoodi väljakutseks (minu arvamus) Proovige ise sellist saadet teha, jääda veel niiiii rahulikuks! Siin peavad ikka psühholoogi võimed olema. Mina soovin ja südamest loodan, et meie noored alustavad nagu ütles Antonina PUHTALT LEHELT, siis pole ka teistel (televaatajatel) pole mingit kobisemist. Julget pealehakkamist igas päevas! Õnne!

Vasta

Ta EI TEINUD SELLES SAATES JU MITTE MIDAGI, AINULT IMETLES OMA PIKKI KUUSI?!!! Ja kui ka n a tuke liigutas, siis selle põhjal teda küll mingiks PA RIMAKS KAASLASEKS EI OLE PÕHJUST NIMETADA!!!!!!!!!!!!!
Aga see noormees Teppo, kes saates koguaeg teistele süüa tegi ja muudes asjades toimetas, oli tõepoolest TUBLI POISS!!!!!!! Vaatamata. sellele, et tal seal saates juuksed sinised olid. Aga ta TEGI JA TOIMETAS ISE, MITTE kellegi kasu peale!!!!!!!! See on juba väga oluline märk!!!!!!!!!
Seesama KOshka aga oli t a pselt selline nagu Antonina utles—t a on is ekas ja ennasttäis is , ei arvesta teistega.!!!!! Kõik peavad ainult t e ma huvides tegutsema!!!!!!!
VAADAKU peeglisse ja hakaku nägema iseenda vigu.!!!!! Mitte ainult see pole tahtis teistega koos elades kui sõbralik ja suur seltsiline teiste le oled, vaid hoopis see, et annad ka ma japud mistoodes

Vasta

Tähtis on hoopis see, kuipalju sa ise kaasa löö d igapaevatöödes, võtad osa toidutegemisest ja muudes vajalikes töödes.
Kas tõesti on ainuke pidur munakeetmisel see, et pole munakeedutaimerit???????? Anna abi—-mune on keedetud juba enne tem a sündigi. ilma taimerita!!!!!!!! Mismoodi tema arvates siis. eelmistel sajanditel kodus mune keedeti???.
Nii rumalat põhjust annab ikka välja mõelda!!!!!!!!!! Kohe on aru saada, et SEE BEIB ON KÜLL KUSKILT T E ISRLT

Vasta

Nii eluvoorast juttu annab välja mõelda!!!!!!!!!!!
Kuidas peaaegu täiskasvanud noored. nii ELU
VÕÕRAD SAAVAD OLLA?????

Vasta