Reklaam sulgub sekundi pärast

Kas sõda jõuab Eestisse? Merily Timmer avaldas, milline tulevik meid ees ootab

Merily Timmer
Merily Timmer — FOTO: TV3

Merily Timmer vastas möödunud nädalavahetusel oma sotsiaalmeedias jälgijate küsimustele. Inimesed uurisid sensitiivilt vastuseid oma muredele ning muuhulgas küsiti, millised on tema hinnangul Eesti suhted meie idanaabri Venemaaga.

Venemaa täiemahuline sõda Ukrainas on paratamatult teravdanud suhteid ka Eesti ja Venemaa vahel. Hiljuti kirjutasime, et Saksa väljaanne BILD avaldas salajased dokumendid, kust ilmnevad uskumatud plaanid, mis Venemaal ja Putinil varuks võivad olla. Need puudutavad ka Eestit. Plaani kohaselt tahab Putin Balti riikidele ja Poolale käesoleva aasta juulis küberrünnaku korraldada. Lugu on täismahus loetav siin.

Millised on meie suhted idanaabritega ning kas on olemas ka sõjalist ohtu Eestile? Need küsimused on painanud paljusid ning ka Timmerilt uuriti sama teema kohta.

"Nii palju kui mina olen vaadanud, siis sõda mina eestis ei näe," sõnas Merily positiivsel noodil. Samas ta tõdes, et probleeme, eriti just poliitilisi probleeme on tulemas küll, kuid sõda õnneks mitte. 

Merily Timmer
Merily Timmer — FOTO: Kuvatõmmis Merily Timmeri Instagramist

TV3 portaalis ilmub iganädalaselt Merily Timmeri nädala ennustus kõigile 12 tähemärgile. Vaata taroskoopi oma tähtkujule selleks nädalaks siit!

Kommentaarid puuduvad