Johnny Deppi kohtusaaga üllatav mõju: Jack Sparrow piraadikostüümid on taas ülipopulaarsed

Johnny Depp
Foto: Disney

Oktoobrikuu lõpus tähistatakse välismaal Halloweeni ja paistab, et tänavu on kostüümivalikuid mõjutamas eriti üllatav faktor. Nimelt on Johnny Deppi kohtusaaga järgselt tõusnud taas populaarsusse näitleja poolt kehastatava filmipiraadi kostüüm!

Halloweencostumes.com esindajate sõnul on piraadikapten Jack Sparrow kostüümimüük tõusnud Halloweeni-eelselt lausa 90%. 

Kuulsa filmitegelase kostüümist on netipoes mitmeid erinevaid versioone, millest odavaima saab kätte 85 ja kalleima 299 dollari eest. Väidetavalt on juba ka pea terve ladu nendest tühjaks müüdud. 

Loe pikemalt portaalist TMZ.

Johnny Deppi ja Amber Heardi skandaalne kohtusaaga sai tänavu suvel lõpu, kui vandekohus otsustas, et võitjana väljub Depp ning Heard peab talle maksma 15 miljonit USA dollarit kahjuraha.

Amber Heard avaldas 2018. aasta detsembris Washington Postis arvamusartikli, kus rääkis seksuaalvägivallast ja väärkohtlemisest. Kuigi ühtegi nime ta ei nimetanud, oli aru saada, et jutt käis Deppist.

Seepeale otsustas Depp Heardi kohtusse kaevata, sest too oli talle mainekahju tekitanud ja nõudis 50 miljonit dollarit. Heard esitas vastuhagi ja nõudis 100 miljonit dollarit. Loe nende kõmulise kohtusaaga kohta lähemalt SIIT!

Otsuse välja kuulutamisel oli kohal Amber Heard, ent Johnny Deppi ennast kohapeale ei tule, sest ta sõitis töökohustuste tõttu Londonisse ja ei jõudnud tunniajase hoiatusega tagasi USAsse. “Ta vaatab kohtuotsuse välja kuulutamist Suurbritanniast,” ütles allikas ABC Newsile.

Vandekohtunikud otsustasid üksmeelselt, et Amber Heard laimas Johnny Deppi ning peab mehele maksma kahjutasu 15 miljonit dollarit.

Vandekohtunikud leidsid üksmeelselt, et Heardi väited Deppi kohta ja nende abielu kohta olid valed ja laimavad ning naine käitus tahtlikult kurjade kavatsustega. Vandekohtunikud leidsid, et Heard laimas oma endist abikaasat 2018. aastal Washington Posti artiklis, milles ta kirjutas, et on “avaliku elu tegelane, kes esindab perevägivalla ohvreid,” vahendab BBC.

Jack Sparrow’i kostüümide populaarsus annab veelgi enam mõista, et Johnny Depp on fännide südamed kohtusaaga järgselt tagasi võitnud. Viimati kehastas Depp kuulsat piraati 2017. aasta filmis, ent juba ka sahistatakse, et filmistaar naaseb oma ikoonilisse rolli.

Varem ütles Depp, et tema enam Disneyga koostööd teha ei taha, sest filmistuudio hülgas ta pärast kohtusaagasse sattumist. Nüüd liiguvad aga jutud, et peetakse uusi läbirääkimisi ja Disney lubab talle 300 miljonit dollarit filmi naasmise eest.

Kommentaarid puuduvad