Reklaam sulgub sekundi pärast

Suurimad online kasiino võidud läbi aegade

Sisuturundus

Online kasiino

Möödas on ajad, kus kasiinosse minemiseks tuli endale planeerida terve õhtu – riidesse panemine, transpordi otsimine kohapeale ja tagasi, kallite jookide ja suupistete tellimine kohapealt ja muu, mis õhtuga väljas kaasnevad. Tänapäeval on just online kasiinod need, kus paljud hasartmängurid oma aega veedavad.

Selleks, et aru saada, mida online kasiinode maailm endast kujutab ning saada kinnitust faktile, et ka internetis tehtud panused teevad võitude poolest silmad ette klassikalise kasiino ajaloolistele võitudele, oleme välja toonud viis suurimat internetis saadud peavõitu läbi aegade.

Kusjuures mitu võitu sellest nimekirjast on saanud oma teenitud koha Guinnessi rekordite raamatus. 

Briti sõdur – 20,1 miljonit dollarit

26-aastane Afghanistani sõja veteran Jon Heywood naasis 2015. aastal viimaselt missioonilt koju. Mees teenis kodumaal leiba tehes miinimumpalgaga tööotsi ja ehk ei osanud unistadagi, et temast võiks hetkega saada miljonär. 

Ühel saatuslikul päeval otsustas ta ajaviiteks õnne proovida Betway Casino Mega Moolah online mänguautomaadis. Ta polnud varem seda mängu mänginud. 

Ütleme nii, et mehel ei tarvitsenud enam oma miinimumpalgaga tööle naasta… 25 minutit ja 30 eurot hiljem oli temast saanud miljonär. Ta on tänaseni uhkel kohal viie suurima online kasiino võidu nimekirjas. 

Endine sõdur lubas kulutada kogu võidetud summa enda pere heaolule. Usume, et ta perel oli hea meel! 

Anonüümne võit, mis äratas Guinnessi rekordite raamatu tähelepanu – 23,5 miljonit dollarit

2018. aastal tegi Microgamingule kuuluv online mänguautomaat õnnelikuks anonüümseks jääda soovinud mehe peaaegu 24 miljoni dollari võrra. Võit oli lausa nii suur, et sattus lausa Guinnessi rekordite raamatusse.

Mis veel hämmastavam - portaali sõnul oli võidu jaoks kulutatud summa mängija poolt peaaegu minimaalne ning võiduks läks alla viiekümne äpis oleva masina nupu vajutuse. Töö kiire ja korralik!

Anonüümne soomlane – 24 miljonit dollarit

Jätkame anonüümsete võitudega, kuid seekord kodule lähemal, naaberriigis Soomes. 2013. aastal panustas varajastes 40. eluaastastes soomlane Skandinaava portaalis PAF kõigest 25 senti ühele mänguautomaadile. Selle väikse panusega läks ta hetkega kasiinoajalukku kui üks suurimaid võitjaid. 

Belglane Imedemaal – 24 miljonit dollarit

Absolutely Mad Mega Moolah on üks suurim mänguautomaatide online äpp. Mäng on saanud inspiratsiooni maagilisest ”Alice imedemaal” temaatikast. Mängu teeb nõnda võimsaks 243 erinevat võimaliku kombinatsiooni võitmiseks. 

Sealt on tulnud ka üks hiljaaegsem rekord online kasiino maailmas, mille uskumatu võit läks 2021. aasta aprillis ühele õnnelikule belglasele. Ta tundis end kindlasti kui imedemaal! 

Eurojackpot – 90 miljonit eurot

Siiani oleme rääkinud online kasiinodest ja mänguautomaatide äppidest, kuid kui vaadata Guinessi rekordite raamatu online panuste suurimat võitu, siis üllatuseks kajastub seal hoopis eestlastelegi tuttav Eurojackpot. 

Guinnessi raamatus on suurima online hasartmängu võidu väljamaksena Eurojackpoti loterii peavõit. Võidusummaks ulmelised 90 miljonit eurot. See võis televiisori ees istudes olla saajale küll paras jahmatus! Raske on ette kujutada, mida selline võit endast kujutab, aga ilmselt paneb igaühe end näpistama, kas pole see ehk uni… 

Seekord lotovõitja anonüümseks ei jäänud. Siit tuleb nüüd üks keeruline, aga üsna huvitav sõnademäng: igal reedel Helsingis väljaloositav Eurojackpoti ajalooline jackpot läks Saksa päritoluga naisterahvale, kes elas Suurbritanniale kuuluval, kuid Hispaania vetes asuval Gibraltaril.