Reklaam sulgub sekundi pärast

Joel Ostrat kollastest pealkirjadest ja noortest pruutidest: ma ei julge ennast googeldada

Pilt: Star FM
Pilt: Star FM

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas staarkokk Joel Ostrat, kes rääkis lähemalt oma lähenevast uuest vanusest ja ühtlasi avaldas, mida ta arvab kollastest pealkirjadest.

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas staarkokk Joel Ostart, kes rääkis lähemalt oma suurest ja uhkest juubelist ja ühtlasi sellest, mida ta arvab tema kohta kirjutatavatest kollastest pealkirjadest.

Joel Ostarti sõnul teeb tema pere aastaringselt piparkooke, kuid verivorste staarkokk pelgab ja pigem ei söö. Ta armastab magusaid hõrgutisi ja nii on toonud ka hommikuprogrammile maitsmiseks head ja paremat. ''Ma arvan, et ma söön päeva jooksul rohkem kui teie kolm kokku,'' avaldas Ostrat oma söömisharjumused. 

Ühtlasi tuli hommikuprogrammis juttu ka nendest pealkirjadest, mida Joel Ostratist kirjutatakse, kus ta naudib ööhämaruses noorte pruutide seltskonda. Mehe sõnul ta uudiseid ei loe ja seetõttu ta ei julge ka ennast googeldada. ''Sellel kellaajal, kui meie noorte pruutidega ringi liigume, on ajakirjanikud selleks ajaks juba nii tahmas ja nad ei suuda fookusseerida,'' sõnas Ostrat naljatades.

Kuula raadio Star FM-i hommikuprogrammi lähemalt siit.