Jaagup Kreem soovib viia oma naise kaamerate ees romantilisele seiklusele: kodust pole veel kinnitust tulnud

Jaagup Kreem Star FM-i hommikuprogrammis
Jaagup Kreem Star FM-i hommikuprogrammis — FOTO: Star FM

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas muusik Jaagup Kreem, kes rääkis lähemalt, kuidas mootorrattaga läbi Eestimaa sõita ja miks ta soovib oma naise romantilisele seiklusele viia.

Jaagup Kreem avaldas, et tal on parasjagu käsil remondi tegemine. ”Mul on suhteliselt hea ettekujutus, mis saab. Esmalt vaatasin, et lõhuks ära vana parketi, siis mõtlesin, et kui ma siin tegutsen, paneks ka uue põrandakütte. Võtsingi kogu alumise korruse tühjaks ja nüüd on seal üks suur pommiauk,” rääkis Kreem. Tema sõnul on õnneks olemas tublid töömehed. ”Ma teen ise palju, aga kõike asju ise ei suuda ja ei jaksa,” lausus Kreem. 

Ühtlasi alustab täna kell 20.00 saade ”Kurvist kurvi”, kus Jaagup Kreem sõidab koos Arlet Palmistega mööda Eestimaad ringi. ”Naljakas on teha suvesaadet, kui sa pead olema sisse pakitud nagu üks kaltsunukk ja tegelikult on olnud päris külm. Eestimaal on nii palju kohti, millest pole õrna aimugi. Mootorrattaga liigeldes näeb palju rohkem, kui autoga sõites,” sõnas Kreem. 

Nad on Arletiga imestunud selle üle, et pidevalt räägitakse mingist teisest Eestist. ”Öeldakse, et Eesti maakohad on vaesed. Ei saa nõustuda, sest nii palju on ilusaid maju, inimesed on lahked ja sõbralikud. Sellel aastal oleme erilise tähelepanu pannud RMK aladele ja need inimesed räägivad oma tööst nii, et silmad säravad ja kui äge see kõik on,” kirjeldab Kreem.

Kas need vihjed vastavad tõele, et Jaagup Kreemil õnnestus ka oma naine telesaatesse kaasa haarata? ”Läbirääkimised tegelikult käivad, me läheme romantilisele rannateele telekaamerate saatel. Selline mõte käis läbi, aga kodust pole veel kinnitust tulnud,” märkis Kreem naljatades.

Star FM-i hommikuprogramm on järelkuulatav siit.

Kommentaarid puuduvad