Kuidas valida koju ideaalne diivan? Ekspert annab nõu: enne ostmist tuleb kindlasti…

Sisuturundus

ideaalne diivan
Masku ideaalne diivan — FOTO: Masku.ee

“Naabrist parema” saate osalejad Cathy ja Marten käisid Masku mööblipoes otsimas endale perfektset diivanit. Otsingu käigus said noored muuhulgas häid soovitusi kui ka võimaluse proovida erinevaid mudeleid.

Masku mööblikeskuses töötava Romani sõnul on diivan üks tähtsamaid sisustuselemente toas. Mees soovitas enne ostu ja otsustamist kindlasti diivanit proovida, et tehtaks ikka õige valik.

Ekspert Roman tutvustas Cathyile ja Martenile lahtikäivat diivanvoodit, millele osalejad kohe ka pikutama viskasid. Mõlemad tõdesid, et tegu on tõesti mugava diivaniga. Cathy jaoks kahjuks oli see mudel liiga suur, kuid Roman pakkus kohe nende uusimat toodet, mis sobis Cathy ja Marteni värvivaliku ning hinnaklassiga perfektselt.

Maskuga sisustad täpselt nii nagu ise soovid! 

Masku mööblipoodidest leiad kvaliteetselt toodetud-, ja stiilse mööbli sajas erinevas värvitoonis ning just sulle sobiva kangaga.

ideaalne diivan
Masku ideaalne diivan — FOTO: Masku.ee
ideaalne diivan
Masku.ee ideaalne diivan — FOTO: Masku.ee
ideaalne diivan
Masku.ee ideaalne diivan — FOTO: Masku.ee

Hoiame oma meeskonda alati kursis viimaste trendide ja uuendustega, et pakkuda kaasaegset valikut ning tipptasemel teenindust, lisaks võid tellida mööblit 24/7, sest masku.ee veebipoes on valikus üle 3000 laotoote koos kiire ja paindliku transpordiga üle kogu Eesti.

Masku mööblikeskuse näol on tegemist kindla partneriga, kellel on juba üle 18a kogemust Eesti turul.

Näita 2 kommentaari

See kauplus ei tõmba üldse. Hinnad ja väljanägemine on ikka nii paigast ära.

Vasta

Otsime pikka aega endale täisnahkset diivanikomplekti 3+2 ja leidsime need Maskust.Kolm aastat juba olnud,siiani enam vähem rahul!

Vasta