Reklaam sulgub sekundi pärast

Ingrid Teesalu kolis perega ajutiselt Uus-Meremaale: see on meie esimene ühine suur seiklus

Sel kevadel pisipoja vanemateks saanud TV3 uudisteankur Ingrid Teesalu ja tema kihlatu Keith Orchard kolisid ajutiselt elama Uus-Meremaale.

Ingrid ja Keith teatasid esimese lapse ootusest eelmise aasta detsembris. 19. aprillil sündis nende perre pisipoeg, kellele pandi nimeks Leon. 

Kui poeg sai pooleaastaseks, otsustasid nad ette võtta ühe suure seikluse ja kolida mõneks ajaks Uus-Meremaale. Tegemist on Keithi sünnimaaga, kus nad ka varem kahekesi on reisinud.

"Me tulime Uus-Meremaale täpselt kuu aega tagasi ja oleme siin veel paar kuud. Siin on Leonil päris suur perekond, kes temaga kohtumist pikisilmi on oodanud ja mõtlesime, et teeme selle reisi esimesel võimalusel ära," rääkis Ingrid.

"Natuke oli alguses hirm, et kuidas beebiga 32 tundi mitme lennukiga reisimine teisele poole maakera välja näeb, aga kõik läks hästi ja midagi ületamatut see kindlasti pole. Eks Leon ole hingelt ka väike reisisell, mille üle mul väga hea meel," ütles Ingrid. 

Praegu on Uus-Meremaal suvi ning nad saavad nautida sooja ilma ja võrratut loodust.

Ingridi sõnul kasvab pisipoeg kiiresti. "Ta on vahva rõõmus laps ja see on meie esimene ühine suur seiklus. Ma loodan, et neid on veel tulevikus palju," märkis Ingrid. 

Vaata pilte siit:

Kommentaarid puuduvad