Reklaam sulgub sekundi pärast

Video! Fitnessistaar Kaisa Kuusnõmm kandideeris nooruspõlves superstaarisaatesse

Kollaaž

Paljud teavad Kaisa Kuusnõmme kui fitnessistaari, kelle imekaunis figuur teeb kadedaks ilmselt nii mõnegi. Kui paljud aga teavad, et Kaisa harrastab ka laulmist?

Nimelt jagas Kaisa hiljuti oma Instagrami kontol haruldast fotot aastast 2010, kui ta kandideeris saatesse "Eesti otsib superstaari".

"Mihkel Raud pole üldse nii hirmus," kommenteeris Kaisa foto juurde, kus on näha teda rõõmsalt naeratamas koos sildiga, millel suurelt kiri ÕNNITLEME!

Kaisa
Foto: kuvatõmmis Instagramist

Otseloomulikult kaevusime me arhiividesse ja otsisime üles kaadri Kaisast superstaarisaates. Lisaks pöördusime me ka Kaisa enda poole, kes jagas meiega oma mälestusi antud päevast.

Kaisa sõnul toimus enne kohtunike ette minekut veel üks voor, mida saates ei näidatud, ning selle läbis ta edukalt. "Minu möödapanekuks saigi see, et ma laulsin Rannapi ja Maarja-Liisi "Nii vaikseks kõik on jäänud" laulu ja kohtunikeks olid ju samamoodi nemad - et juusiis, ma ei toonud päris seda paketti neile, mida nad ootasid. Mihkel Raud andis mulle aga rohelise tule. Rannapilt ja Ilusalt tuli punane ja kahjuks edasi ma ei saanud," meenutab ta.

Kaisa ei mäleta sellest päevast kuigi palju, ent talle jäi eredalt meelde üks teine neiu, kes enne teda kohtunike ees käis ja lausa nii kõvasti nuttis, et suutis vaevu rääkida. "Ütles, et Mihkel oli talle sõnadega nii liiga teinud. Ja kui ma järgmisena lavale läksin, siis ma reaalselt niimoodi värisesin seal. Aga Mihkel oli väga tore ja armas, niiet isegi kui ma edasi ei saanud, siis tundsin ennast juba võitjana," sõnab Kaisa.

Kuigi Kaisa suureks kireks on fitness, on laulmine teda saatnud kogu elu. "Ma olen tegelikult terve lapsepõlve ju laulnud ja osalenud erinevatel võistlustel ning näiteks oma pulmapäevalgi laulsin Raigole (Kaisa abikaasa - toim.). Laulmine on pea sama hingelähedane kui fitness," lisab ta.

Kuigi fitnessitäht palju eetriaega staarisaates ei saanud, suutis ta siiski jätta kustumatu mulje."Ma olen ilma selle saateta ka superstaar, nii et see ei kõiguta mind üldse," sõnas naine enesekindlalt peale kohtunike ees käimist.

Vaata videost, kuidas Kaisa 12 aastat tagasi staarisaates käis!