Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTOD | Saates “Naabrist parem” tuntust kogunud Kirke ja Ander Talu ootavad esimest last

Saatest
Saatest "Naabrist parem" tuntud Kirke ja Ander Talu teatasid, et nende perre lisandub uus ilmakodanik. — FOTO: Silver Siilak

Saate "Naabrist parem" 10. hooaja võitjad Kirke ja Ander Talu teatasid sotsiaalmeedias, et ootavad oma esimest last.

2022. aastal eetris olnud "Naabrist parema" 10. hooaja võitjad Kirke ja Ander Talu ehitasid saates kodu kahest merekonteinerist. Nüüd selgub, et Kirke ja Anderi perre on oodata uut ilmakodanikku.

"Südame all," kirjutas Kirke Instagramis jagatud pildiseeria juurde, kus ta poseerib koos abikaasa Anderiga. 

Möödunud aasta maikuus selgus, et Kirke ja Ander on oma "Naabrist parem" võiduprojektina valminud maja müüki pannud. "Müügi põhjus on väga lihtne. Me ehitame maja ja tasuta lõunaid pole olemas. Seetõttu, et kolida majja ja veel enne, et maja lõpuni ehitada, tuleb maha müüa suveköök," selgitas Kirke toona TV3.ee portaalile.

"Kahju on, aga samas maja saab meil äge ja kui suveköök aitab meil oma päris kodu üles ehitada, siis see on ju ainult pluss. Lisaks saab suveköögi näol keegi endale vinge elamise, mida oleme aasta jooksul täiendanud, kohandanud ja veel mõnusamaks muutnud. Seega siit võidavad kõik," lisas ta.

Kirke ja Anderi uus maja asub samuti Väike-Maarjas

"Oleme siit Anderiga mõlemad ka pärit. Asukoht on mõnus, liiklusest eemal, põldude vahel. Majast aga nii palju, et tegemist on 230 ruutmeetrise vana tootmishoonega. Ainuüksi maja elutuba on sama suur kui korter, kus me praegu elame," selgitas Kirke. 

"Meil on seal osaliselt nelja meetri kõrgused laed, uhke dolomiittrepp ja päikeseloojangusse vaatav tagaaed. Tegelen kooli kõrvalt sisekujunduse ja viimistlustööga ning nimetan meie majaprojekti oma kõige ekstravagantsemaks tööks," kirjeldas Kirke uut kodu.

Kirke nentis, et kõrvaltvaatajale võib majaprojekt tunduda rohkem kunstigalerii kui kodu. "Hetkel on käsil kipsitamine ja pahteldamine, aga visioon on paigas. Loodetavasti saab sisekujundusest ülevaate juba selle aastanumbri sees, mil plaanime majja sisse kolida."

Loe täispikka intervjuud Kirke Taluga!

"Naabrist parem" on nähtav Go3 teleteenuse vahendusel!

Kommentaarid puuduvad