Reklaam sulgub sekundi pärast

Fännid marus! Caitlyn Jenneri reaktsioon solvavale naljale pahandas transsoolisi inimesi

Caitlyn Jenner
Pilt on illustratiivne. — FOTO: Caitlyn Jenner

Texase restoran Dodie's Place Cajun Bar & Grill sai suure kriitika osaliseks, kui nad kasutasid Caitlyn Jenneri fotosid oma tualetiustel, millest ühel on ta endiselt mees ja teisel juba naine. Kuigi tegu Caitlynit ennast ei pahandanud, said hoopis transsoolised inimesed ise selle peale kurjaks.

"Dodie's meeskonna uusimad liikmed on siin! Tule tutvuma Caitlyni ja Bruce'iga," seisis Dodie's Place Cajun Bar & Grilli Facebooki lehel.

Allenis asuv restoran postitas foto "Vanity Fair" ajakirja kaanest, kus Jenner paljastas oma muutumise transsoolisena naiseks naistetualeti uksele ning foto Jennerist olümpiamängudel meeste tualeti uksele.

Pilt on illustratiivne.
Pilt on illustratiivne. — FOTO: Dodie's Place Cajun Bar & Grill

Caitlyn Jenner – üks tuntumaid nimesid transsooliste kogukonnas – on sattunud tulisese vaidluse keskele seoses Texase restorani vastuoluliste tualetipiltidega, kus on kujutatud teda enne ja pärast soovahetust.

Lisaks sellele oli paljude jaoks tema reakstioon ootamatu. Endine olümpiavõitja ei pahandanud piltide kasutamise üle, vaid pidas seda hoopis naljakaks. Caitlyn Jenner šokeeris paljusid, nimetades viraalselt levivaid tualetipilte "naljakaks kui põrgu".

Caitlyn Jenneri kommentaar
Caitlyn Jenneri kommentaar — FOTO: X

Transaktivist Jess Herbst reageeris kirglikult fotodele, öeldes Chron.com-ile: "Restorani omanikul on ilmselgelt puudulik arusaam soodüsfooriast. Kujutage ette oma elu kõige alandavamat ja piinlikumat hetke. Meenutage, kuidas te end seesmiselt tundsite, seda kõhukrampide, õhupuuduse ja paanikahoo äärel olemise tunnet."

"Nüüd kujutage ette, et see hetk on suure foto kujul väga avalikus kohas üleval. Just sellise tunde tekitavad transgender-inimestes tema tualettruumides olevad fotod."

Armas lugeja, räägi kaasa, kas Sinu meelest on antud fotod transsoolisi solvavad?

Artikkel refereeritud väljaandest ABC13.

Kommentaarid puuduvad