Eurojackpotiga kaks miljonit võitnud Viimsi mees avaldas, mida plaanib võidurahaga teha

BNS

Loto
Foto: 123rf

18. märtsil võitis Eurojackpoti loosimisel noor mees Viimsist 5+1 tabamusega 2 007 890,70 eurot, viie mänguväljaga võidupilet oli ostetud Viimsi Selverist.

Nüüdseks on võitja oma võidu vormistanud. Võitjaks osutus noor pereisa Harjumaalt. Mehe sõnul mängib ta lotot – Eurojackpoti ja Bingo lotot – pigem harva ja enamjaolt pigem internetis. Sedapuhku aga ostis mees pliks-plaks pileti kauplusest mõni päev enne loosimist ning koju jõudes ütles kaasale naljatades, et “see on miljonipilet” ja ärgu ta seda ära visaku. Muidugi tundus neile mõlemale reede hilisõhtul utoopiline, et pilet tõepoolest miljoneid võitis.

Nüüd, pärast paaripäevast toibumist, loodab mees, et tänu oma finantstaustale ning ratsionaalsele mõtlemisele suudab ta teha raha kasutamisel mõistlikke otsuseid. Kindlasti plaanib ta võidusummast toetada oma peret ja vanemaid ning kindlustada investeeringute abil nii enda kui oma laste tulevikku.

Mees tunnistas küll, et paari aasta eest oleks olnud kindlasti lihtsam hinnata, millised on mõistlikud investeeringud. Seda kinnitab noor mees ka, et oma senist elustiili ta liiga palju muuta ei plaani ja Ferrariga sõitma ei hakka – jätkab tööl käimist ning ka igapäevased kulud ei tohiks oluliselt suureneda. Võidust teavad lisaks mehe elukaaslasele ka tema vanemad ning paar sõpra.

Eelmisel reedel võidetud summa on seni suurim Eestis võidetud Eurojackpoti võit ja teiseks suurim lotovõit Eestis. Eesti seni suurim lotovõit võideti Vikinglottoga 2020. aasta juulis, kui Läänemaa mees sai jackpoti 10,8 miljonit eurot.

Eurojackpoti 5+1 võit tuli Eestisse ka nädal varem, 11. märtsil, kui internetist ostetud pilet tõi omanikule 457 490,60 eurot. See võit on veel vormistamata.  

Kommentaarid puuduvad