Reklaam sulgub sekundi pärast

Emmanuel tahab Brigitte ja Hendriku vahelise sõjakirve maha matta: see on teine võimalus uus mulje jätta!

Juba täna oleks pidanud Cubanitas toimuma "Vallalise kaunitari" staari Emmanueli teine stand-up show, ent nüüd teatas noormees, et on sunnitud selle tühistama. Mis juhtus?

"Armsad sõbrad! Mul on väga kahju, aga olen sunnitud tervislikel põhjustel 19. jaanuaril toimuma pidanud stand up show edasi lükkama. Ootan teid Cubanitasse stand up ja kabaree showle sõbrapäeval 14. veebruaril," kirjutab Emmanuel oma Instagrami lugudes. 

Võtsime ka noormehe endaga ühendust, et selgust saada, mis siis täpsemalt ikkagi juhtus. "Kehv tervis, mis ma ikka oskan öelda. Eile õhtul oli juba kehv olla ja täna hommikul palavik. Enda tervise pärast mures ja klientide, seega otsustasin, et lükkan ikka edasi, sest see on inimlik ja vastutustundlik," sõnab Emmanuel telefoniteel.

Fännidel ei maksa siiski veel pead norgu lasta! Nimelt on õige pea Emmanueli ees ootamas üks teine ülesastumine. "Mul on show 25. jaanuaril Tartus ja kõik on plaanis ilusti, aga vaadates praegu oma tingimusi ja tervist... Terve see probleem algas juba eelmisel aastal. Jõuludel ja minu sünnipäeval, uusaastal ei näinud mind keegi väljas, sest kehv tervis. Siiamaani on mul köha ja palavik ning seetõttu ma lükkan ürituse edasi 14. veebruarile, mis on sõbrapäev," avaldab Emmanuel.

Emmanuel astub üles 25. jaanuaril Tartus
Emmanuel astub üles 25. jaanuaril Tartus — FOTO: Erakogu

Küll aga lubab noormees järgmiseks korraks veelgi suuremat showd, kui sai praegu planeeritud ja lubab sinna kohale kutsuda ka teised "Vallalise kaunitari" staarid nagu Kaspar Rooni, Hendrik Terrase ja ka Brigitte enda. "See on meie teine võimalus näidata eesti rahvale, et me oleme sõbrad. Võib-olla kingib Hendrik Brigittele roosi ja palub vabandust. Kuna ta on minu sõber, siis ma kutsun teda ja räägin temaga, et see on tema teine võimalus uus mulje jätta. Kahju, kui armastus ei lähe hästi, aga võiks sõbraks jääda!" loodab Emmanuel Hendriku ja Brigitte omavahelise tüli ära klaarida.

"See, mis juhtus Pärnus, ei ole see, kes me oleme. Lihtsalt emotsioon läks käest ära ja me üritame seda parandada ning Eestimaa rahvale teist muljet jätta. Me oleme sõbrad," kinnitab Emmanuel, viidates Wasa hotellis toimunud skandaalsele vestlusõhtule, kus Hendrik keset üritust minema tormas. 

Hiljuti antud intervjuus avaldas Emmanuel, et tema esimene stand-up show läks vägagi edukalt ja rahvast tuli kohale üllatavalt palju. "Esimene oli väga edukas ning piletid olid välja müüdud. Teise šõuga seoses olen märganud paari asja, mis olid esimeselt (ürituselt) puudu. Nüüd on mul korraldaja, kes annab nõu, kuidas asju paremini korrigeerida. Minu taga on meeskond," rääkis ta.

Loe pikemat intervjuud Emmanueliga siit!

Kommentaarid puuduvad