Reklaam sulgub sekundi pärast

Celine Dion videopöördumises: mul diagnoositi haigus, mille all kannatab keskmiselt umbes üks inimene miljonist

Foto: Scanpix
Foto: Scanpix

Armastatud lauljana Celine Dion teatas täna sotsiaalmeedia videopöördumises, et kannatab väga haruldase haiguse käes. Nimelt diagnoositi hiljuti ülimalt haruldane neuroloogiline haigus, mille all kannatab keskmiselt umbes üks inimene miljonist ja ta sunnitud ka oma Euroopa tuuri tühistama.

Celine Dion vabandas esmalt oma videopöördumises fännide ees, kuna tõdeb, et ta pole pikalt nendega suhtluses olnud. '' Ma igatsen teid väga ja ei jõua ära oodata, et teiega laval silmast silma rääkida,'' sõnas ta video.

Avalikkusest on läbi käinud jutud tema kehva tervise kohta. Dion tõdeb ka videos, et tema tervis on olnud halb juba pikemat aega. ''Sellega on olnud väga raske toime tulla ja sellest veel avalikult rääkida, mida kõike olen läbi elanud,'' sõnas Dion ja lisas, et veebruaris tema Euroopa tuur kahjuks ei jätku.

Dion ütles, et tal diagnoositi hiljuti ülimalt haruldane neuroloogiline haigus, mille all kannatab keskmiselt umbes üks inimene miljonist. Tegemist on haigusega, mis põhjustab lihaste süvenevat jäikust ja liikumatust. ''Kahjuks mõjutavad need spasmid mu igapäevaelu igat aspekti. Mõnikord on mul raskusi kõndimisega ja mul pole lubatud kasutada oma häälepaelu laulmiseks,“ sõnas Dion oma videopöördumises.

Ta ütles, et temaga tegelevad parimad arstid ja samuti on ta tänulik oma perekonnale, kes süstib talle igapäevaselt lootust.

Kuula kogu videopöördumist lähemalt siit.