Brigitte Susanne Hunt pettis endist elukaaslast poolteist aastat: Ron oli mu armuke!

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: Kalev Lilleorg

„Bitch“ podcasti värskes osas paljastab telenägu Brigitte Susanne Hunt, et kuigi ta on petmise tõttu haiget saanud, on ta seda ka ise minevikus oma kaaslasele teinud.

2019. aasta lõpus läksid suure pauguga lahku Brigitte ja tema toonane elukaaslane Ron Nõmm. Viimane nimelt suudles ööklubis teist naist ja Brigitte ei suutnud talle andestada. Nüüd paljastas Hunt, et tegelikult algas ka nende suhe petmisest.

Enne Roniga suhtesse minemist elas Brigitte koos oma toonase peigmehe Raunoga. Nende suhe lõppes 2017. aasta teises pooles. „Kuidas see algab, nõnda ka lõppeb. Algab petmisega, lõppeb petmisega. Ron näiteks,“ rääkis Brigitte esimest korda avalikult. „Mul oli tegelikult teine suhe, kui ma Roniga kohtusin.“

Nii hakkaski Brigitte oma toonast elukaaslast petma. „Ron oli ju minu armuke aasta ja pool äkki. Ma jätsin lõpuks oma mehe maha. Mul läks päriselt natuke aega,“ naeris Brigitte. 

Lõpuks siiski lõpetas Brigitte oma suhte ära ja kolis Roniga kokku. „Jumala õnnelikud olime, kuniks näe, Ron pettis ja tegi sama asja,“ ütleb ta.

Kuula podcast’i Delfi Naistekast!

Kommentaarid puuduvad