Reklaam sulgub sekundi pärast

Arvustus | Kõiges on süüdi issi? BSH lühifilm maalib temast tõelise kannataja

Johanna Alvin

Brigitte film maalis temast tõelise kannataja
Brigitte film maalis temast tõelise kannataja — FOTO: TV3

Brigitte juba ikooniliseks kujunenud lause "I am the real winner here" ("Ma olen siin tõeline võitja") lükati ümber tema värskelt avaldatud "filmis", mis maalis Brigitte hoopis tõeliseks kannatajaks.

Brigitte Susanne Hunt. Eesti seksikaim naine. Aasta meelelahutaja. Eesti esiskandaalitar. The real winner (eestik. - tõeline võitja). BSH.

Nagu öeldakse "Heal lapsel mitu nime", kuid Brigittet pigem heaks lapseks ei peeta. Läbi aastate on Hunti nüpeldatud nii ühelt kui ka teiselt poolt. Nüüd sai neiul aga villand. Aitab süüdistamisest, anname välja raamatu ja lühifilmi. Räägime kõik hingelt ära!

Lühifilm "Ärahellitatud printsess" on eelmäng Brigitte elulooraamatule. Paratamatult tekib küsimus, et kas elulugu on vaja jutustada inimesel, kes on vaid 28-aastane. Ometi on 14-minutilises filmis tal palju öelda. Lahutatud vanemad, mured välimusega, truudusetud poisid ja mehed ning palju skandaale. Ausalt öeldes ei olekski see film väga raske vaatamine olnud, kuid Brigitte enda narratsioon muutis selle üsna talumatuks. Saan aru, et soov oli loole anda juurde personaalsust ja päris tundeid, kuid kergelt jäi mulje, nagu ta oleks lugenud teksti peale lasteaudioraamatule. Traagilised momendid ei olnud nii traagilised, rõõmsad momendid olid lihtsalt rõõmsad. Nagu oleksin vaadanud ETV2 kanali pealt lastesaateid.

Liikudes häirivast narratsioonist edasi, pean ma tõdema, et väga huvitav lahendus oli panna igat meest mängima Kristjan Lüüs. Iga purunenud armastus, mölakas poiss-sõber, halb koostööpartner oli Lüüs. Täiesti ausalt öeldes oli see hea viis näidata, et kõiges on süüdi tema isa puudulik armastus, sest ka Brigitte isa mängis Lüüs. Siinkohal võiks taas küll norida, et kas veidi liig ei ole panna enda isa ja armukesi mängima üks ja see sama näitleja, ent kunst on subjektiivne ja ilu vaataja silmades. Kuidas kellelegi.

"Film" ise oli 14 minutit pikk. Mäletan, et 2010. aastal tehti samasuguseid "filme" Youtubes pea iga teine nädal, kus kuulsad USA suunamudijad oma raske elu üle kurtsid. BSH film ei erinenud nendest väga. Aa... Ei! Erines küll. 10 euro võrra erines. Brigitte küsis oma lühifilmi eest 10 eurot, mis on sama kallis, kui ühe kinopileti hind... Selle raha eest oleksin saanud minna kinno mõnda maailmatasemel linateost vaatama.

"Ärahellitatud printsess" on film Brigitte Susanne Hundist ja mitte BSHst. Kogu oma elu on ta otsinud viisi, kuidas saada oma isa armastust, kuid nüüd talle aitab. Printsess vs kurjus. Nagu tõeline muinasjutt. See on nagu Jeesuse teine tulemine. Palju kannatust ning nüüd on ta Messiana tagasi, lubades Eestile ja kogu maailmale tuua parimat meelelahutust. Kas see nii saab ka olema, otsustab juba publik.

Näita 2 kommentaari

Mida nüüd nutta oma 10 euro pärast, ise te olete ju nii uudisimulikud. Keegi ju ei sunni, kas film või Siber:) loll saab ka kirikus peksa ja seni kuni topite oma nina igalepoole!

Vasta

Väga hästs kirjutatud.

Vasta