Armas video! Lauljatar Helen Adamson avalikustas oma peagi sündiva lapse soo

Helen Adamson
Helen Adamson — FOTO: Taavi Sepp/Kroonika

Lauljatar Helen Adamson jagas ühismeedias armsat videot, kus tuli avalikuks, kas tema ja elukaaslase Rene Lõhmuse perre sünnib poiss või tüdruk.

“See video on meie jaoks äärmiselt erilise tähendusega. Ja ma pole päris kindlasti midagi nii isiklikku siin veel jaganud, eriti oma paarisuhtest. Tunnistan ausalt, et ka praegu, seda jagades, valdavad mind kahetised tunded. Ühelt poolt olen õnnelik, et saan jagada teiega midagi nii ehedat ja erilist, aga teiselt poolt pole ma tegelikult kindel, kas ma enam tahan selliseid hetki avalikult jagada,” arutleb lauljatar Helen Adamson ühismeedias.

Heleni sõnul võtsid nad esmalt koos elukaaslasega aega, et mõelda, kas nad ikka tahavad oma kõige turvalisemat ruumi avada, ent jõudsid siiski otsusele seda olulist hetke jagada. “Olulist mitte seepärast, et meile oleks tähtis olnud lapse sugu, vaid seepärast, et me saime teada oma esimese lapse soo. Ja see oli meie pere jaoks äärmiselt liigutav, meeldejääv ja elumuutev hetk,” jagab Helen.

Vaata armsat videot, kus selgub, kas Heleni perre sünnib poiss või tüdruk:

Heleni lapseootus tuli avalikuks 19. oktoobril. Paari nähti esmakordselt avalikult koos 2019. aasta sügisel Tallinn Fashion Weekil.

Kommentaarid puuduvad