Reklaam sulgub sekundi pärast

Armas klõps! Khloe Kardashian näitas avalikkusele esimest korda oma poega

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian tutvustas avalikkusele esmakordselt oma pisipoega! — FOTO: Scanpix

Ameerika tõsielustaar, ettevõtja ja modell Khloe Kardashian postitas pärast kuudepikkust saladuse hoidmist sotsiaalmeediasse pildi koos 4-kuuse pojaga.

Instagrami postitatud fotol hoiab Khloe armsat pisipoega süles ning samuti on pildil tema 4-aastane tütar True Thompson. Armas foto on tehtud 24. detsembril, mil Khloe perekond osales iga-aastasel Kardashianite pere ühisel jõulupeol.

Khloe rääkis pisipoja sünnist 30. augusti intervjuus Elle'ile, öeldes, et ta armastab kõike, mis puudutab kahe lapse emaks olemist. "Ma tean, et see on klišee, aga ma armastan kõike, isegi neid raskeid aegu (kahe lapse emaks olemise juures). Ma esitan endale kui inimesele väljakutse ja võimalus kujundada väikestest inimestest tõeliselt uskumatuid suuri inimesi, on tõeline au ja kingitus," ütles ta.

Khloe lisas: "Me peame neid rolle tõsiselt võtma, eriti tänapäeval, kui lastel on palju infot, millega nad juba nii noorelt kokku puutuvad. See on ülihirmutav, kuid ma võtan oma tööd väga tõsiselt. Ma armastan seda väga."

Allikas: hollywoodlife.com. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad