Reklaam sulgub sekundi pärast

Anu Saagim: need klassikalised jõulutraditsioonid on jäänud kaugesse minevikku

Anu Saagim / Pilt: TV3
Anu Saagim / Pilt: TV3

Anu Saagim andis vahetult enne jõule TV3.ee portaalile intervjuu, kus ta tegi peagi lõppevale aastale tagasivaate ja rääkis lähemalt, millised jõulutraditsioonid on praegu tema peres au sees.

''Mul on olnud hea aasta, tõesti on kogu aeg nii hästi olnud. Vahepeal ma küsin endalt, et appi, kuidas see on võimalik, et keerulised ajad on ja võib-olla ei tohiks nii rõõmus olla,'' arutles Saagim lõppeva aasta üle. Tema sõnul ta ei ole suur ohkija ja minevikule mõtleja ning just see aitab tal ka meele rõõmsana hoida.

Kuid Saagimi peres on jäänud klassikalised jõulutraditsioonid pigem kaugesse minevikku. ''Ei ole enam seda, et kogunetakse ühise söögilaua taha. Kui ma ei saa välismaale minna, siis üritan ikkagi sellel ajal keskkonda vahetada. Ma olen leidnud imelisi kohti üle Eesti, näiteks eelmised jõulud veetsime perega metsas nendes klaasist majades,'' meenutas Saagim. 

''Ärkad üles ja näed, et kitsed jooksevad akna taga, mingit telekat pole vaja. Õues grillisime verivorste ja olime mitu päeva täitsa metsas. Kui sa oled kas või kaks või kolm ööd seal, siis see annab tohutu energialaengu,'' avaldas Saagim.

Vaata kogu intervjuud lähemalt siit.