Reklaam sulgub sekundi pärast

Andres Kõpper hindab lapsepõlvest alates just seda näitlejat: ta on hästi karismaatiline

Pilt: pressifoto
Pilt: pressifoto

Andres Kõpper käis podcastis Rambivalgus, kus ta rääkis lähemalt oma loomingust, mõttemaailmast ja rääkis sellest, milliseid karaktereid meeldib talle just kinolinal vaadata.

Andres Kõpperi looming on jäänud järjepidevalt parimatest parimate sõelale. Ta miksib julgelt erinevaid stiile elektroonilise muusikaga ja avaldab Rambivalguses, milline lugu on talle endale kõige kallim.

Tema sõnul on NOËP praegu uue ajastu ootuse etapis ja tema hinnangul on tegu pigem huvitava perioodiga. Ühtlasi seikles ta oma loomingu lüürikas ja avaldas, milline lugu on talle endale kõige kallim. ”Ma arvan, et minu esimene singel ”Move”, millel ei ole kõige rohkem kuulamisi, aga siiani on tegu looga, mis on väga hästi vananenud,” lausus Kõpper, kes kirjutas selle 2014. aasta lõpus.

Samuti tuli podcastis jutuks filmikunst ja Kõpper armus sellesse juba siis, kui ta oli väike. ''Ma olin väga suur ''Sõrmuste isanda'' fänn, lugesin raamatut enne kui see kogu film kinno jõudis. See oskus tundus mulle lahe, et vastavate lüketega filmikunstis saab inimesi üle kavaldada. See trikitamise pool visuaalses maailmas on olnud mulle kõige erutavam,'' sõnas ta.

Kinolinal on näitlejaid, kes jäävad rohkem silma ja Kõpper toob välja, et temale meeldib isikuna paljude lemmik Brad Pitt. ''Ta on hästi karismaatiline ja tal on see x-faktor. Millal iganes ta on ekraanil, siis ma viitsin vaadata. Jällegi ma ei saaks öelda, et ta oleks meeletult hea näitleja, aga sellest hoolimata mulle meeldib vaadata filme, kus tema mängib,'' toob ta välja.

Kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, mis Andres Kõpperit inspireerib, kuidas ta oma vaimset tervist hoiab, millise artistiga sooviks ta tulevikus koostööd teha ja paljust muust. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.