Reklaam sulgub sekundi pärast

Joel Ostrat: seda on raske tunnistada, aga olen eelistanud pereelule tööd

Joel Ostrat podcastis ''Rambivalgus''
Joel Ostrat podcastis ''Rambivalgus''

Joel Ostrat on telestaar, kes on kokandusvallas tegutsenud juba pea 20 aastat. "Rambivalguse" podcastis avab ta restorani köökide telgitaguseid ning räägib oma kurb-naljakatest kogemustest.

Taskuhääling keskendus peamiselt eduka ärimehe ettevõtmisest - mees, kes täna toimetab 15 toiduäriga, mõtiskleb, milliseid muutusi on ta oma karjääri ajal selles vallas näinud ning mis muutused võivad ees oodata.

Kuna Joel tähistab 31.12 ka oma 40ndat juubelit, siis räägime ka lähemalt tema viimase kümnendi õppetundidest, läbipõlemisest ning järgmise etapi suurimast soovist - kiirrongilt maha hüpata ja leida tasakaal töö- ja eraelu vahel.

Ostrat tõdes, et ta on eelistanud pereelule oma tööd. ''See on minu miinus, et ma ei oska seda tasakaalu leida. See võib tunduda, et sul on palju ettevõtteid ja projekte, aga kuskilt mujalt annan ära ja sealt käriseb. See teebki kurvaks, et ma ei oska doseerida,'' mõtiskleb Ostrat.

Kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, kuidas ta gaas põhjas läbi elu kihutab ja milliseid õppetunde on see talle andnud. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad