Reklaam sulgub sekundi pärast

Avameelne intervjuu! NOËP avaldas loo, mis on talle kõige rohkem tulu toonud

Pilt. TV3
Pilt. TV3

Andres Kõpperi looming on jäänud järjepidevalt parimatest parimate sõelale. Ta miksib julgelt erinevaid stiile elektroonilise muusikaga ja avaldab Rambivalguses, milline lugu on talle endale kõige kallim ning millisel on läinud finantsiliselt kõige paremini.

Tema hittide järgi janunevad nii noored kui ka vanad ja tal pole probleemi meelitada oma kontserdeid kuulama saalitäis rahvast. Andres armastab filmikunsti ja jagab oma režissööri andeid maitsekate doosidega sotsiaalmeedias. Kuid samal ajal valutab ta südant meie planeedi pärast ja juhib avalikes sõnavõttudes tähelepanu ka vaimse tervise hoidmisele.

Andres Kõpperi sõnul on NOËP praegu uue ajastu ootuse etapis ja tema hinnangul on tegu pigem huvitava perioodiga. Ühtlasi seikles ta oma loomingu lüürikas ja avaldas, milline lugu on talle endale kõige kallim. ''Ma arvan, et minu esimene singel ''Move'', millel ei ole kõige rohkem kuulamisi, aga siiani on tegu looga, mis on väga hästi vananenud,'' lausus Kõpper, kes kirjutas selle 2014. aasta lõpus.

Samuti avaldas ta loo, mis on talle kõige rohkem tulu toonud. ''Ma arvan, et ''Fk This Up'', sellel on kõige rohkem kuulamisi, label'i diil oli soodsam kui näiteks ''Move'iga'', ehk minu protsendi osalus oli suurem ja pluss nad maksid mulle hea portsu avanssi,'' avaldas Kõpper.

Kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, mis Andres Kõpperit inspireerib, kuidas ta oma vaimset tervist hoiab, millise artistiga sooviks ta tulevikus koostööd teha ja paljust muust. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad