Eliis Pärna uhiuus podcast avab tuntud staare täiesti uue nurga alt: tavaliselt ei võeta seda fookusesse

Star FM

Eliis Pärna

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas TV3 Grupi online meedia juht Eliis Pärna, kes alustas hiljuti värske podcastiga “Rambivalgus”.

“Rambivalguse” podcast on Eliisi jaoks tore tööprojekt, mille keskmes on televisiooni- ja raadiotöötajad ning üks tema külalistest on olnud ka raadio Star FMi hommikuprogrammi saatejuht Jürgen Pärnsalu. “Räägime telgitagustest, mismoodi sünnib see sama hommikuprogramm siin, mismoodi sünnivad telesaated ja kuidas kogu see rambivalgus ja telemöll neid mõjutab,” selgitas Eliis oma podcasti sisu.

Ainuüksi Eestis on podcaste tohutult palju ja see võib eristumise teha keeruliseks. “Mingisugune fookus peab olema. Nii palju, kui ma eeltööd olen teinud ja silmi lahti olen hoidnud, siis Eestis sellist rambivalguses olemist fookuseks ei võeta. Ma arvan, et kui sul on fookus, siis ikka natukene eristud,” mõtiskles Eliis.

Kolm episoodi “Rambivalguse” podcasti on juba ka ilmunud: Desiree Mumm, Marek Lindmaa ja Jürgen Pärnsalu. Järgmistesse saadetesse on oodata külla näiteks Brigitte Susanne Hunti ning peagi liitub podcasti meeskonnaga ka TV3.ee portaali tegevtoimetaja Kerli Kivistu.

Kuula intervjuud raadio Star FMi hommikuprogrammist järgi siit!

“Rambivalgus” on podcast, mille külalised on armastatud tele- ja raadiotegijaid, kes kergitavad saladuseloori valdkonna telgitagustelt, mõtisklevad, mis tunne on olla rambivalguses ning kuidas see nende elu on mõjutanud. Loomulikult kuulub sinna juurde ka kõik see, mis neile hetkel kõige rohkem korda läheb – isiklikust plaanist kuni ühiskonnas aset leidvani. Saatejuht on TV3 Grupi online meedia juht Eliis Pärna.

Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life‘i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt ja Soundcloudist.

Kommentaarid puuduvad