Reklaam sulgub sekundi pärast

Põlengust räsitud Kristiine keskus avatakse taas külastajatele: kolm poodi jäävad veel suletuks

BNS

Kristiine keskuse tulekahju
Kristiine keskuse tulekahju — FOTO: Taigar Väärtmaa

Tallinnas kolmapäeval põlenud Kristiine keskus avatakse suures osas neljapäeva hommikul, suletuks jääb esimese korruse kolm müügipinda.

Kolmapäeva õhtupoolikul puhkes Kristiine keskuses tulekahju. Tules sai kahjustusi sisustuskaupade ladu ning seotud kahjustusi ka keskuse esimese korruse müügipinnad.

Kristiine Keskuse juhi Kristjan Maaroosi sõnul tekkis põleng sisustuskaupade laopinnal, kuid tulekahju suits levis ka keskuse teenindusaladele. „Esmasel hinnangul on kahjustada saanud keskuse esimese korruse alad Jyski laoala lähistel ning selle lähiümbruses. Tulekahju suits levis ka keskusesse laiemalt," ütles Maaroos.

Täpsem kahjude ulatus on hindamisel. "Samuti tegeleme aktiivselt keskuse siseõhu kvaliteedi taastamisega. Neljapäeva hommikul kell 8 loodame plaanipäraselt avada toidukaupluse ala ning ülejäänud keskuse tavapäraselt kell 10,“ sõnas Maaroos.

Ta nentis, et tulekahjus kannatada saanud keskuse kolm esimese korruse müügipinda jäävad suletuks.

Keskuse juht Kristjan Maaroos avaldas tunnustust keskuses töötanud inimestele ning turvateenistusele, kes reageerisid tuletõrjealarmile ning evakueerusid koos külastajatega hoonest kiiresti. „Päästjate kiire ja operatiivne töö päästis keskuse hullemast," lausus Maaroos.

Kommentaarid puuduvad