Reklaam sulgub sekundi pärast

Fotod! Heategevuslik projekt rõõmustab sadu haiglaravil viibivaid lapsi

Tänu annetusele saab fond korraldada üle 20 toreda sündmuse haiglaravil viibivate laste toetamiseks.
Tänu annetusele saab fond korraldada üle 20 toreda sündmuse haiglaravil viibivate laste toetamiseks. — FOTO: Minu Unistuste Päev / Pressimaterjal

Möödunud aastal osteti Tallinna ja Tartu Kaubamajast ligi 6000 jõuludeks valmistatud heategevuslikku käsitöötrühvlit, mille müügitulu annetati heategevusfondile Minu Unistuste Päev. Tänu annetusele saab fond Tallinna ja Tartu haiglates korraldada üle 20 toreda sündmuse haiglaravil viibivate laste toetamiseks ja nende meeleolu tõstmiseks. 

"Meil on hea meel tõdeda, et Kaubamaja heategevuslikud kampaaniad jõuluperioodil on klientide poolt nii hästi vastu võetud. Igal aastal valime partneriks eelkõige lastega seotud heategevusliku organisatsiooni, kellele abikäsi ulatada," räägib Kaubamaja AS turundusdirektor Britta Ratas. "Möödunud pühade heategevuslikuks kampaaniaks valmistasime toredate sõnumitega käsitöötrühvlid, mida müüsime rekordarv meie müügimajade kassades Tallinnas ja Tartus. Trühvlite müük oli sedavõrd populaarne, et vajas poole projekti pealt lausa lisatellimust ja see on vaid rõõmustav. Kogu müügitulu annetasime Minu Unistuste Päevale, kelle vabatahtlikud aitavad tuua laste ellu positiivsust keskkonnas, kus seda tihti just pole. Loodan, et Kaubamaja abi innustab ka teisi heategevusele õlga alla panema," lisab Ratas.

"Oleme südamest tänulikud, et saime ka sellel aastal Kaubamajaga koostööd teha. Haiglaravi võib lastele ja nende peredele olla keerukas ja emotsionaalne protsess. Tegutseme fondiga selle nimel, et haiglas viibivad lapsed saaksid tunda lapsepõlvest võimalikult palju rõõmu ja usun, et iga positiivne kogemus aitab lapsi nende raviteekonnal. Tänu Kaubamaja heategevusprojektile saame sel aastal rõõmustada sadu Tallinna ja Tartu haiglates viibivaid lapsi, et muuta nende raviteekond helgemaks ja rõõmsamaks," selgitab Minu Unistuste Päeva tegevjuht Margarita Ingel.

Minu Unistuste Päeva kostümeeritud muinasjututegelased käivad igal nädalal haiglaravil olevaid lapsi rõõmustamas, valides igale lapsele just temale sobiva lähenemise. Vahvate karakterite seas kohtab nii malbet koeratüdrukut Lottet, lõbusat Pipit, krutskeid täis Karlssonit, vaprat piraati, võluväega Elsat ja paljusid teisi.  

Heategevusfond Minu Unistuste Päev on ellu kutsutud, et tuua raskelt või krooniliselt haigete laste ellu rõõmu ja positiivseid elamusi toetades sellega üldist raviprotsessi ja tervenemise teekonda. Üheks fondi põhisuunaks on ravil olevate laste emotsionaalse toe pakkumine Tallinna Lastehaiglas ja Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekliinikumis. 

Kommentaarid puuduvad