Reklaam sulgub sekundi pärast

Ene Ergma rõõmustab tänapäeva noorte üle: nad saavad aru, et nende käes on kaitsmine

Johanna Alvin

Paari päeva pärast oma 80. juubelit tähistav Ene Ergma säras Estonias presidendi vastuvõtul ning võttis kaasa enda lõbusalt terava keele. Endine poliitik sõnas, et on õnnelik nähes noori kaitseväes, kuna nende käes on Eesti tulevik.

Endine poliitik Ene Ergma kiitis presidendi vastuvõtul Eestit ja ütles, et riik on tublit tööd teinud riigikaitsega. "Tõsisemalt on hakatud suhtuma sellesse, et me tõesti peame andma lisafinantse, et meil ikkagi oleks korralik relvastus ja et me oleksime ettevalmistatud."

Ergma lisas, et on äärmiselt õnnelik noorte üle, kes näitavad üles huvi minna kaitseväkke. "Mul on väga hea meel näha, et väga palju noori inimesi on valmis minema kaitseväkke. Et nad saavad aru, et nende käes on kaitsmine ja see on väga suure tähtsusega."

Ergma paneb aga kõigile südamele, et tuleb tegutseda ka ise ning näha vaeva kodumaa kaitsmiseks. "Mina kahjuks olen juba best before (eestik. - parim enne) läbi teinud, kuigi mul saab ametlikult 80. sünnipäev alles olema, aga ma arvan, et kui näiteks naiskodukaitsjad ja kõik teised võtavad asju tõsiselt, siis me oleme kaitstud. Iialgi ei tulda kallale, kui nad teavad, et nad saavad vastu hambaid!"

Vaata intervjuud Ene Ergmaga videost!

Kommentaarid puuduvad