Reklaam sulgub sekundi pärast

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Palju või vähe? Eurovisiooni võitja Loreen avaldas, kui kaua võttis aega võiduloo salvestamine

Loreen
Loreen — FOTO: SYSPEO/SIPA/2311110039/Scanpix

Eurovisiooni lauluvõistluse kahekordne võitja Loreen tunnistas "Ringvaate" saates, et teisel korral võistluse võitmine osutus esimesest vägagi erinevaks kogemuseks. Muuhulgas paljastas ta, kui kaua tal aega võttis, et võidulugu "Tattoo" sisselaulda.

Loreen sõnas, et poleks üheksa aastat tagasi arvanud, et ka teist korda Eurovisioonist osa võtab. Kuid sellegipoolest osutus see tema elu parimaks otsuseks!

Loreen tuuritab sel sügisel mööda Euroopat ringi. "Kõigil senistel kontsertidel on kananahk ihul olnud, sest on nii palju tervendavat armastust," tõdes lauljanna. "Mõnikord tundub, et maailm liigub väga halvas suunas, siis laval paistab iga kord, et see pole nii."

Kuid ka maailma suurimad staarid pole alati teps mitte enesekindlad inimesed. Ta tõdes, et polnud kunagi suur esineja. Kulus palju aastaid, enne kui Loreen end laval kindlalt tundis. Hirmust üle saamiseks ta lausa sundis end lavale. 

Neil hetkedel, mil muusik laval või proovis pole, ta kas sööb, magab või on stuudios. "Kui ma olen stuudios, siis pole mul kunagi meeletut plaani, ma lihtsalt otsin kanalit. Lähen sinna ja asjad juhtuvad kiiresti. Pole mingit survet ega midagi. See on peaaegu lapsik energia. "Tattoo" salvestamine võttis mul vist ühe tunni. See pole keeruline. Loomine ei pea midagi keerulist olema," usub kahekordne Eurovisiooni võitja.

Vaata täpsemalt "Ringvaatest"!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI