Reklaam sulgub sekundi pärast

Nüüd siis teada! Selgus Måneskini Tallinna kontserdi uus kuupäev

Maneskin

Tänavu 13. märtsil Saku Suurhallis toimuma pidanud Måneskini kontsert lükati koroonapiirangute tõttu edasi ja kuigi bänd pidi uue kontserdikuupäeva 1. mail avalikustama, ei osatud seda siis veel kindlalt öelda. Täna selgus, et uus kontsert leiab aset 19. mail 2023.

Avaldame Piletilevi teavituse täies mahus:

"Nagu varasemalt selgus, ei olnud Covid-19 piirangute tõttu võimalik korraldada Måneskini kontserti Saku Suurhallis 13. märtsil.

Kontserdi uus toimumiskuupäev on 19. mai 2023 ning kõik seni ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval.

Kui mingil põhjusel ei ole uuel kuupäeval osalemine võimalik, siis pakume võimalust pileteid tagastada kuni 4. aprillini 2022. Raha tagasi saamiseks palume täita ankeet, https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost

Kui tagasimaksevorm on meieni jõudnud enne 25. märtsi, kantakse raha tagasi 10. aprilliks.

Kui tagasimaksevorm jõuab meieni vahemikus 25. märts kuni  4. aprill, kantakse raha tagasi 10. maiks."

Lisaks on häid uudiseid neile, kes eelmisel sügisel piletitest ilma jäid – nimelt tulevad müüki ka lisapiletid! Eelmise aasta septembri lõpus müüdi kõik piletid välja vaid kolme tunniga.

Piletilevi uudiskirja “Piletipost” saajatele algab eelismüük juba homme, 22. märtsil kell 10.00. Avalik müük saab alguse reedel, 25. märtsil kell 15.00.

Omapoolse kommentaari andis ka Måneskin:

“Meil on nii hea meel teile lõpuks teada anda, et LOUD KIDS tuur saab olema veel võimsam, lausa ülemaailmne! Jõuame oma esimesele tuurile USAsse ning Euroopa kontserte teeme rohkem ja suuremalt kui enne planeeritud.

Loomulikult on selliseid sõnumeid raske edastada kui samal ajal toimub Ukrainas kohutav sõda ja süütud inimesed kannatavad. Oleme toimuva tõttu väga kurvad ning südames ja mõtetes koos ukrainlastega. Võimul olevate inimeste otsuste tõttu, mis nii paljude süütute inimeste elusid mõjutavad, jätame me ära oma Venemaale planeeritud kontserdid. Me peame ühiselt toetama rahu, nüüd ja alati.”