Reklaam sulgub sekundi pärast

Iiris Vesiku ansambel Night Tapes valiti esinema USA suurimale showcase festivalile

Pilt: pressifoto
Pilt: pressifoto

USA suurim showcase filmi, muusika- ja tehnoloogiafestival South by Southwest (SXSW) avalikustas teise hulga esinejaid enda järgmise aastal 10-19. märtsil toimuvast festivalist, kus teiste esinejate hulgas jäi silma Iiris Vesiku ansambel Night Tapes.

„Loomulikult oleme väga rõõmsad ja tänulikud selle eest, see on nagu omamoodi unistuse täitumine, minna ja esitleda oma muusikat Ameerikas, Texases ja seda ühel suurimal esindusfestivalil. Suurim töö aga on tegelikult alles ees, sest ettevalmistused käivad juba praegu, et saaksime sinna sõita ning võtta sellest võimalusest maksimum,” kommenteerib ansambli liige Iiris Vesik.

Night Tapes on Iiris Vesikust, Max Doohanist ja Sam Richardist koosnev ansambel, mis sai alguse õhtustest jämmisessioonitest majakaaslaste vahel. Öine London, žanrite segu ning mitmekihilisus moodustavad Night Tapesi atmosfäärilise helimaailma, mis kombib piire ja mõjub värskendavalt alternatiivpopi maailmas. Nende muusikat on jaganud kanalid Majestic Casual, David Dean Burkhart, Paste ja Dummy Magazine. Night Tapes’i esimesel singlil „Forever” on tänaseks 4,8 miljonit kuulamist ning lood jõudnud Spotify ametlikesse playlistidesse.