Reklaam sulgub sekundi pärast

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Eesti Laulul rahva südamed võitnud Cecilia rabab taas: mul on luulud!

Johanna Alvin

Cecilia
Cecilia — FOTO: Silver Siilak

Cecilia lubas peale Eesti Laulu poolfinaalist välja langemist publikule, et temalt on veel palju oodata. Nüüd avalikustas Eesti Laulu favoriidiks tituleeritud, ent finaali ukse taha jäetud Cecilia oma uue singli “DELULU”, millega tunnistab, et on ka ise väikestviisi delulu ehk luululine.

"Rääkisin sõbraga juttu ning meie vestluse tulemuseks oli arusaam, et ma olen ''delusional'' (eestik. - luululine). Nagu ikka ei jäänud mul muud üle, kui sellest laul teha. Isegi mõtlesin, et see lugu jääb ainult minu kõrvadele, kuid ei saa ju inimestele veel uuesti FOMO (fear of missing out; eestik. - hirm, millestki ilma jääda) tekitada. DELULU on hullumeelne ja naljakas - nagu mina!" tutvustab Cecilia oma uut singlit. 

"DELULU" on valminud Cecilia ja produtsent Sander Sadama koostööna. Tegemist ei ole esimese looga, mis nad koos on kirjutanud ja see kindlasti ei jää ka viimaseks! 

Soovid vastuseid kõige põletavamatele küsimustele, mis Cecilia käest küsitud on? Need vastused on Cecilia peitnud oma uude singlisse kuulajale leidmiseks.

Kuula uut Cecilia laulu!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI