Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

Timmeri ennustus uue justiitsministri tähtkujule: kõik, mis ette võtate…

Raili Stina Reidla

Esmaspäeva hommikul kinnitas president Alar Karis ametisse uue justiitsministri Madis Timpsoni. Selle puhul vaatame, mida ennustavad Merily Timmeri tarokaardid Timpsoni tähtkujule selleks nädalaks.

Madis Timpson on kaalude tähtkujust. Merily Timmeri tarokaardid sõnavad, et kaalud teevad sel nädalal juba esmaspäeval sellise otsuse, et vot nüüd tuleb tal hea nädal. Kaalud teevad kõik asjad nii, et nad teenivad sel nädalal hästi palju, kõik imetlevad neid ja lisaks võtavad nad vastu uusi projekte.

"Loote omale väga hea nädala niiviisi!" avaldasid kaardid. Kaalude tähtkujust sündinud meestel on tegemist palju. "Igale poole te jõuate, kõik tulevad teilt nõu küsima ja teil on kohe lahendused pakkuda. Kõik, mis te ette võtate, saab lihtsa vaevaga tehtud." 

Naised, kes on sündinud kaalude tähtkujust, tahavad oma välimuse heaks sel nädalal midagi teha ja seksikad välja näha. "Rahaliselt väga edukas nädal!" avaldasid tarokaardid kaaludele.

Suhtes olevaid kaalusid paelub koos kaaslasega mingid müstika ja maagia teemad sel nädalal. 

Vallalistel kaaludel on aga seevastu tunne, et nad on jah üksi, aga mis siis. "Lähen parem peole ja vaatan, kuidas mul seal läheb." Kaaludel on lõbus ja tore ning neil tekib hoopis ka küsimus, kas üldse on kedagi kõrvale vaja. 

Merily Timmer nädala ennustus 12 tähemärgile on nähtav siin!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob sinuni Expressions