Reklaam sulgub sekundi pärast

Kas on oodata kihlumist? Kristel Aaslaid sai Kirsti Timmerilt kauaoodatud sõnumi

Aastavahetuse erisaates "Mida toob aasta 2024: Kirsti Timmeri suur taroskoop" avaldas Kirsti Timmer, mida on uuel aastal varuks kaalude tähemärgile. Üllatava ennustuse tegi Timmer ka Kristel Aaslaiule.

Menukas erisaates laob nõid-ennustaja Kirsti Timmer tarokaarte kaheteistkümnele tähemärgile ja iga tähtkuju kuulsale esindajale. Tuntud ja armastatud staarid lasevad endale tulevikku ennustada nii armuasjades, karjääriredelil kui tervise osas. Kellel veab uuel aastal, kes peaks hoidma madalat profiili, kes leiab uue kaaslase, kellel oodata pisiperet.

Üheks saatekülaliseks oli armastatud näitleja Kristel Aaslaid, kes on kaalude tähtkujust.

Kaalude tähtkuju iseloomustab meelekindluse puudumine otsuste tegemisel. Jäädakse tihti hätta ega teata, kumb variant on parem. Timmeri sõnul kipub see ka uuel aastal samamoodi olema: "Kaalud arvavad, et järsku tuleb ikkagi midagi paremat. Minu soovitus kaaludele on valida variant number üks, see toob parema tulemuse."

Aasta alguses on võimalik, et kaalude headust ja pühendumist kasutatakse kurjasti ära. "Kui te tunnete, et see panus, mida te teiste jaoks teete, on suurem, kui see, mida nad ise teie jaoks teevad, siis võtke seda ohumärgina," jagas Timmer.

Siiski ei oota kaalusid ees vaid muserdavad emotsioonid. Oodata on ka positiivseid muutusi ning arenguid eraelus: "Aasta lõpus võivad saada kaalud abieluettepaneku. Võivad kihluda ja minna romantilisele reisile ."

Kristel Aaslaid hakkas seda kuuldes usinalt sõrmuseid oma sõrmist eemaldama: "Aasta lõpus saab need kõik sõrmused loodetavasti ühe tähtsama sõrmuse vastu välja vahetada!"

Vaata täpsemalt artikli päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad