Reklaam sulgub sekundi pärast

Ei või olla! Üks Igor Mangi ennustus 2024. aastaks on juba täide läinud

Saates "Mida toob aasta 2024?" astus üles tuntud selgeltnägija Igor Mang, kes paljastas oma nägemused eelseisvaks aastaks. Uus aasta on alles kaks päeva kestnud, kuid Mangi ennustus maavärinate ja orkaanide kohta on juba läinud täide.

Igor Mangi sõnul on meil oodata mööduvast aastast veel keerulisemat aega. Uueks aastaks näeb Igor Mang palju maavärinaid ja loodusanomaaliaid. Jaapanit on alates esmaspäevast raputanud 155 maavärinat, nende seas üks magnituudiga 7,6 ja teine magnituudiga rohkem kui kuus, teatas teisipäeval meteoroloogiateenistus (JMA). Ohvrite arv tõusis teisipäeval 48 inimeseni.

Selle kurva katastroofiga on Igor Mangi ennustus uueks aastaks on juba täide läinud.

Juuniks ennustab Mang eriti suuri muresid loodusega.

"Tuisud, orkaanid, väga tugev tuul võibolla. Oht on transpordiga liigelda," sõnas Mang mornilt.

Vaata, mida ennustati saates "Mida toob aasta 2024?" videost!

Näita 2 kommentaari

Oi oi, neid loodusõnnetusi esineb iga päev kuskil maailma kohas. Seda Jaapani maavärinat ju teadlased teadsid ette septembris, sest selles piirkonnas maakoore pinged olid kasvanud. Ise lugesin asjast septembris, nii et oleksin võinud ka ise seda ennustada. Siiski ei öeldud täpset kuupäeva. Kui mang oleks öelnud täpselt kuupäeva siis oleksin isegi praegu uskunud.

Vasta

Minu meelest pea iga aasta jaanuaris on jaapanis maavärinaid ja looduskatastroofe. Selleks ei pea küll Mang olema, et seda teada.

Vasta