Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: sõnn on hädas tööasjadega, neitsi tahab vastutusest kõrvale hiilida ja kaljukits investeerib õpingutesse

Taroskoop
Foto: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal maamärkidele: sõnnile, neitsile ja kaljukitsele?

Sõnn

Sõnn on sel nädalal hädas tööasjadega. Tuleb peale palju tööd ning kõik tahavad teie käest midagi saada. Tööasjade kuhjumine ajab tigedaks ning kergesti võivad tekkida konfliktid. Kuna sõnnil on äärmiselt palju tegemisi, peab ta tegema valikuid, et mida ära teha ja mida mitte. Sõnnid peavad olema ettevaatlikud ka tervisega, sest vaikselt hakkab tekkima ületöötamine.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Neitsi

Neitsi tahab sel nädalal vastutusest kõrvale hiilida. Ometi on vaja vastutada ja teha suuri tööotsuseid. Kaaslane ootab teie poolt mingisuguseid lahendusi, kuid neitsi mõtleb välja ükskõik millise vabanduse, et ei peaks mitte midagi tegema.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaljukits

Kaljukitsel on puhas õppimise ja tööle keskendumise nädal. Kaljukits tahab raha teenida ja kulutada selle õpingute peale. Kaljukitsed tegelevad sel nädalal ainult enda asjadega. Tervise poole pealt tuleks tähelepanu pöörata oma liigestele.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Müstika

toob sinuni Expressions