Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

Marilyn Kerro ennustus uueks aastaks: just sel põhjusel tuleb palju lahkuminekuid

Marilyn Kerro
Marilyn Kerro — FOTO: Erakogu

Marilyn Kerro võtab oma värskeimas ennustuses luubi alla jäneseaasta ja sõnab selgelt, et see aasta ei too kindlustunnet kellelegi. Ühtlasi rõhutab selgeltnägija, et alanud aastal tuleb usaldada ainult oma sisetunnet.

''Kui ma vaatan kogu maailma olukorda, siis ma ütleks, et aasta algus tuleb kergem kui näiteks aasta lõpp. Kaardid näitavad, et märtsikuus võivad tulla mingisugused kokkulepped rahule, mis kestavad mõnda aega ja annavad lootust maailmakodanikele. Aasta lõpus tulevad jällegi valekaardid. Lootusetu olukord, antakse lubadus, aga ei hakata sõna pidama,'' sõnas Kerro jäneseaastat vaadates,

Samuti ütles Kerro, et see aasta hakkab käima kõigil üles-alla. ''Meil ei ole mitte kellelgi kuskil sellist kindlustunnet. Täna on meil hästi, siis on meil väga hästi, kui homme on halvasti, siis on ikka väga halvasti. Just nii hakkab olema põhimõtteliselt terve aasta,'' vahendab selgeltnägija,

''Ma saan öelda kõikidele siinkohal soovituse, et usaldage jäneseaastal hästi palju oma sisetunnet. Kui tunnete, et kui kuhugi minna ei taha ja midagi teha ei taha, siis kuulake ennast. Ärge kuulake kedagi teisi, sest see on aasta, kus sa peab kuulama ainult iseennast. Mitte kellegi lubadusi ära puhta kullana võta,'' rõhutas Kerro.

Tema sõnul võib uuel aastal ette tulla ka palju lahkuminekuid. ''Kaardid näitavad palju peretülisid ja draamasid. Vägivalda justkui paaride vahel. Inimesed on hästi ärevad ja välja võib tulla agressiivsust, mida poleks osanud oodatagi,'' täiendas Kerro.

Vaata täispikka ennustust lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob sinuni Expressions