Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

Maag Andreas Pomerants käesolevast draakoniaastast: kõik vana kukub kokku!

Andrease sõnul õpetab draakoniaasta, et tasuta lõunaid pole olemas!
Andrease sõnul õpetab draakoniaasta, et tasuta lõunaid pole olemas! — FOTO: Erakogu

Maag Andreas Pomerants selgitab, et alanud puudraakoni aasta toob endaga kaasa ümberkorraldused paljudes erinevates valdkondades, alustades poliitikast ja lõpetades inimeste üleüldise mõttelaadiga. Tema sõnul kukub draakoniaastal kokku kõik vana ja hakatakse looma uut süsteemi.

Andrease sõnul teeb draakon inimestele selgeks, et tasuta lõunaid pole olemas: "Peame (draakoniaastal) väga palju ise hakkama saama. Euroopa Liit hakkab rahalisi ressursse maha tõmbama ja riikides toimub tugev ümbermõtlemine. Kõik, kes on saanud palju toetusi ja abi, siis nendel saab olema väga ränk katsumus. Draakon tahab ümber mõtestada, et tasuta lõunaid pole olemas."

Andreas kinnitab, et draakoniaasta paneb inimesi rohkem raha väärtustama. "Väga paljud hakkavad rahadega kalkuleerima: kas nad võtavad laenu või ostavad poest endale kõike nii nagu soovivad. See on ümbermõtlemise aasta. Ümberkujundamist on vaja, sest asjad on läinud üle võlli ning inimesed ei väärtusta enam raha olemasolu."

"Inimestel tuleb välja palju traumasid ja peame kõike ümber hindama. See on tegelikult väga vajalik, sest kõik vana kukub kokku ja hakatakse looma uut süsteemi," lisab Andreas.

Andrease sõnul saab üheks suureks muudatuste toojaks olema Donald Trump, kes valitakse tema ennustuse järgi uuesti USA presidendiks. 

Loe täispikka ennustust alanud puudraakoni aasta kohta siit!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob sinuni Expressions