Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

,,Kuidagi konfliktis on iseendaga!” Mida ennustavad Timmeri kaardid Jan Uuspõllu tähtkujule?

Sensitiiv Merily Timmeri iganädalases taroskoobis paneb ta kaarte 12 tähtkujule. Vaatame, mida ennustavad Timmeri kaardid eelmisel nädalal Brigita Antonist lahku läinud näitleja Jan Uuspõllule.

,,Ambur alustab nädalat suure tuhinaga trenni tegemisega,” sõnab Timmer. ,,Tahab ennast vormi saada. Kuidagi konfliktis on iseendaga.” 

Meesterahvad saavad see nädal teada midagi, mis neile hästi meeldib. ,,Justkui mingi uus võimalus teie jaoks. Ja väga uhke olete te selle üle igaljuhul,” räägivad kaardid Merilyle. 

Naisterahvastel tuleb tore olemine oma töökaaslastega ning nädala lõpus ka omaenda pereliikmetegqa. ,,Selline pidusid täis nädal. Tööd on teil sel nädalal palju ja seda te ka tähistate.”

Timmer tõdeb, et suhtes olevatel amburitel on kaaslasega kuidagi keeruline. ,,Mingisugune valesti mõistmine on sel nädalal, kas kaaslane ütleb teile midagi või teie ütlete kaaslasele midagi, aga niimoodi et kumbki ei mõelnud seda niiviisi.” Merily sõnab, et tüli ja pahandus on justkui tegelikult ilma asjata. 

Vallalised amburid on endaga sel nädalal natuke tigedad. ,,Kuidagi ei saa te enda asjadest siin hästi aru. Tahaks käia kohtamas, tahaks mingeid asju teha, aga millegipärast tegudeni ei jõua ja pärast kahetsete.” 

Merily Timmer soovitab amburil võtta sel nädalal kindlasti ka sellist romantilist aega. ,,Kui oled kahevahel kas minna või mitte minna, siis mine ikka.”

Kuula täispikka ennustust amburile artikli päises!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions