Armastuse ahelad

Argipäeviti Kell 16.50

  • Draama
  • Välismaa
  • Argipäeviti
  • 16.50

„Armastuse ahelad“ on  kaunite näitlejate ning erakordselt lummavate maastike ja luksuslike interjööridega romantiline koguperesari, mille teema on aegumatu ja ekraanil lahti rulluv lugu hästi mõistetav väga laiale auditooriumile.

 

TV3 selle suve romantikaseriaal on „Armastuse ahelad“

Sel suvel paneb seriaalisõprade südamed põksuma täiesti uus romantiline telelugu „Armastuse ahelad“. TV3 vaatajateni jõudev seriaal vahetab välja suvepuhkusele siirduva „Kirgede tormi“ ning võib kindel olla, et kirgi ja emotsioone on ka värskes teleloos külluses.

TV3 loovjuhi Urmas Eero Liivi sõnul on „Armastuse ahelad“ suurejooneline ja kaunis romantiline draama, mille teema on aegumatu ning ekraanil lahti rulluv lugu hästi mõistetav väga laiale auditooriumile. „Tegemist on Ukrainas valminud seriaaliga, mis on paljudes riikides publiku südamed võitnud, sest on niivõrd professionaalselt tehtud, et seda võrreldakse näiteks maailmakuulsa ja meilegi tuntud Briti kvaliteetsarjaga „Downton Abbey“,“ selgitab Liiv, lootes, et „Kirgede tormi“ vaatajad jäävad suvise värskendusega kindlasti rahule.

„Armastuse ahelad“ (Love in Chains, Krepostnaja) viib televaataja tagasi 19.sajandi keskele, aastasse 1856, keerldes ümber kauni 18-aastase peategelase Katerina Verbitskaja ehk Kitty. Neiu on kaunis ja siiras ning suurepärase kasvatusega – tal on laitmatud kombed, ta oskab ladusalt mitut võõrkeelt, mängib hästi klaverit ja isegi maalib. Just nii, nagu oma last, kasvatas Katerinat ristiema Anna. Ootamatult ristub Kitty tee ühe kaugemal asuva mõisa perepoja Aleksei Kosatšiga. Noored armuvad sügavalt ja lootusetult, kuid Aleksei ei tea, et tegelikult on neiu õigusteta pärisori ning kuulub jõukale mõisnikule Pjotr ​​Tšervinskile, kelle abikaasaks ongi ristema Anna…Kogu keeruline lugu saab eriti intrigeerivad pöörded, kui ootamatult saabub sõjast tagasi Tšervinskite hukkunuks peetud pärija – kuumavereline Grigori. Ka Grigori Tšervinski on lummatud veetlevaks naiseks sirgunud Katerina ilust ning asub otsustavalt tegutsema. Kui mõisaproua Anna ootamatult sureb, käivitub kirglik armastuskolmnurk, kus vahendeid ei valita, sest armastuses ja sõjas on lubatud kõik!

Kaunis Katerina satub ülikeerulisse seisu, tahtmatult on ta kahe täiesti erineva maailma vahel. Ühelt poolt ümbritseb teda hiilguse ja rikkuse võim, kus reeglid panevad paika kõrgseltskonna aadlikud ja intellektuaalid ning samas on ta osa pärisorjade maailmast, kus lokkab viletsus ja alandus ning inimväärikusest ja -õigustest võib vaid unistada. Teel vabaduse ja armastuse poole ootavad Katerinat katsumused, mille ületamine nõuab nii meeletut vaimujõudu kui ka suurt õnne.

„Armastuse ahelate“ võtetega alustati Ukrainas 2017.aastal, selle esimene hooaeg valmis kaks aastat hiljem ning nüüdseks on jõutud juba neljanda hooaja filmimiseni. Selleks, et kõik näeks välja võimalikult autentne  ajastutruu, loobuti seriaali tehes lisakaunistustest ja dekoratsioonidest ning võttekohtadeks said Ukraina erinevad rahvusmuuseumid.

Seriaali põnevale sisule ja ootamatutele süžeepööretele ehk suurtele tunnetele, intriigidele, kirgedele, reetmisele ja saladustele sekundeerib meisterlik pildikeel, mis annab toimuvale väärika raami – luksulikud interjöörid, lummavad loodusvaated, imelised detailid ning lisaks ka suurepärased näitlejad. Sarja peaosalist Katerina Verbitskajat kehastab Katerina Kovaltšuk, Grigori Tšervinskina astub üles Mihail Gavrilov, Aleksei Kosatši rollis on Aleksei Jarovenko. Osatäitjate ridades teeb kaasa ka Eesti juurtega andekas näitlejanna Julia Aug. Aug on sündinud Venemaal, kuid lapsepõlve veetis ta Narvas. Eesti publik teab teda näiteks kodumaisest mängufilmist „Seltsimees laps“, kus mängis direktriss Ljudmillat. Lisaks on Julia Aug mänginud Venemaa ajaloolises draamasarjas „Katariina“, mida esitles mõne aasta eest ETV.

„Armastuse ahelad“ on TV3s alates 31.05 argipäeviti kell 16.50.